Zbliżeniowa naklejka na telefon za 0 zł dla klientów ING

ING Bank Śląski wprowadził do swojej oferty Zbliżak VISA – nową kartę płatniczą w formie naklejki na telefon. Można nim płacić w sklepach oraz wypłacać pieniądze z bankomatów zbliżeniowych. Bank przygotował promocję i do końca roku użytkownicy Zbliżaka nie zapłacą za jego wydanie.

35329_thumb_130x39_logo– Dziś niemal wszyscy nosimy przy sobie telefon. Uczniowie, studenci, osoby pracujące, prowadzące aktywny tryb życia, czy uprawiające sport – chcą korzystać z wygodnych i szybkich rozwiązań. Mamy dla nich ofertę: wystarczy nakleić naszą nową kartę na dowolny model telefonu, aby bez sięgania do portfela, płacić za zakupy i wypłacać gotówkę z bankomatów zbliżeniowych powiedział Piotr Grocholiński, Dyrektor Departamentu Rachunków, Płatności i Kart ING Banku Śląskiego.

Zbliżak Visa oferowany przez ING Bank Śląski to karta zbliżeniowa w formie naklejki, wydawana do konta osobistego. Bank nie pobiera opłat za użytkowanie Zbliżaka, a do końca bieżącego roku opłata za wydanie wynosi 0 zł. Karta jest przeznaczona do płatności za pomocą telefonu komórkowego. Umożliwia również wypłatę pieniędzy z bankomatów zbliżeniowych, która trwa ok. 20 sekund i jest najszybszą transakcją wypłaty w Polsce.

Transakcje realizowane Zbliżakiem Visa są tak samo bezpieczne, jak te wykonywane standardowymi kartami zbliżeniowymi. Ponadto wypłaty zbliżeniowe wykluczają ryzyko skimmingu, czyli kradzieży danych z karty płatniczej. Płatności za zakupy powyżej 50 zł oraz wypłaty gotówki z bankomatów zbliżeniowych, niezależnie od kwoty, są potwierdzane numerem PIN. Klienci mają też możliwość indywidualnego ustalenia limitów wypłaty gotówki oraz płatności. Wszystkie transakcje Zbliżakiem Visa są natychmiast księgowane na rachunku klienta.

Aktualnie bank udostępnia ponad 270 bankomatów zbliżeniowych, z których można wypłacać pieniądze za pomocą Zbliżaka. Do końca roku będzie to sieć ok. 350 takich urządzeń.

Więcej szczegółów dotyczących Zbliżaka znajduje się na stronie www.ingbank.pl/zblizak-visa.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *