Zakupy dla pupila z darmową dostawą do Paczkomatów

„Festiwal Darmowej Dostawy” to wakacyjna akcja InPost i MasterCard, której celem jest zachęcanie do bezgotówkowych płatności za e-zakupy. Uczestniczą w niej między innymi takie marki jak Wittchen, Answear czy Endo, a od dziś również zoologiczny sklep internetowy NaszeZoo.pl. Teraz także jego klienci mogą odbierać swoje zamówienia z Paczkomatów nie płacąc za dostawę ani złotówki.

NaszeZoo.pl - logoZe statystyk wynika, że bezpłatna dostawa to argument skłaniający do zakupu konkretnego produktu online nawet co trzeciego internautę. To dobry sposób na to, by zwiększyć zainteresowanie ofertą e-sklepu, ale przy okazji także zachęcić klientów do przetestowania innego sposobu regulowania należności niż ten, który większość z nich wykorzystuje na co dzień. Transakcje w sieci z użyciem kart stanowią bowiem w Polsce zaledwie 7% wszystkich płatności za e-zakupy.

Właśnie ten mechanizm wykorzystuje akcja „Festiwal Darmowej Dostaw”, do którego przyłączył się sklep NaszeZoo.pl oferujący swoim klientom wysokiej jakości produkty dla zwierząt domowych. – By skorzystać z promocji, wystarczy w trakcie składania zamówienia zaznaczyć opcję płatności za pobraniem i dostarczenia do jednego z Paczkomatów InPost, a następnie uregulować należność kartą przy odbiorze z Paczkomatu lub online za pomocą MasterPass bądź poprzez inne e-płatności. Bezpłatna dostawa dotyczy wszystkich zamówień, bez względu na ich wartość – mówi Piotr Baranowski, Dyrektor Zarządzający NaszeZoo.pl.

„Festiwal Darmowej Dostawy” to wspólna inicjatywa InPost i MasterCard, która ma na celu promocję płatności bezgotówkowych przy odbiorze przesyłek ze sklepów internetowych, oferujących dostarczenie towarów w ramach sieci Paczkomatów InPost. W okresie wakacyjnym przesyłki z wybranych sklepów zamówione do Paczkomatów będą zwolnione z kosztów dostawy – pod warunkiem opłacenia ich kartą lub poprzez elektroniczny portfel MasterPass. Partnerami akcji, która potrwa do końca sierpnia 2015 r. lub do wyczerpania limitu darmowych paczek, są między innymi: Answear, BdSklep, Endo, Nexterio i Wittchen.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *