Wyprawka szkolna last minute

Wyprawę po wyprawkę Polacy najczęściej rozpoczynają w ostatniej chwili – dwa ostatnie tygodnie sierpnia to czas, gdy zabieramy się do planowania i kupowania artykułów papierniczych, książek i ubrań do szkoły. Szczyt „szkolnych” zakupów to oczywiście ostatni weekend przed 1 września. Jednak nawet tuż przed pierwszym dzwonkiem znajdziemy sporo okazji, by kupić taniej najpotrzebniejsze artykuły.

tescoW ubiegłym roku przeciętna polska rodzina na wyprawkę szkolną wraz z podręcznikami dla swojego dziecka wydała 1257 zł[1]. Jednak okazuje się, że można skompletować wszystkie artykuły potrzebne do szkoły i nie wydać na to fortuny, nawet gdy robimy to na ostatnią chwilę.

W Tesco, korzystając z oferty ‘Szkoła w moim stylu’, 32 kartkowy zeszyt A5 kupimy za 0,59 zł, a dwukomorowy plecak to koszt niecałych 30 zł. Farby plakatowe kupimy już za 4,99, a zestaw 12 kredek szkolnych – za 8,99 zł.Dodatkowo, w dniach od 13.08 – 26.09, wydając co najmniej 50 złotych na artykuły szkolne[2] otrzymamy 10 zł rabatu.

Warto również pamiętać o bezpieczeństwie na drodze, które jest szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym. W ofercie firmy znajdziemy odblaski zwiększające widoczność uczniów, w drodze z domu do szkoły i ze szkoły do domu i. Kamizelka dziecięca, odblaskowa to koszt tylko 12,99 zł, odblask na plecak to jedyne 2,99 zł, Tesco ma również w ofercie oryginalne szelki odblaskowe za  9.99 zł.

Wyprawka z komputera

Dla tych, którzy nie mają czasu na wyjście po zakupy nawet w ostatniej chwili, pomocnym rozwiązaniem będzie serwis Tesco Ezakupy.  Aby skompletować całą wyprawkę, a także uzupełnić pourlopowe braki w lodówce, wystarczy dokonać zamówienia poprzez stronę tesco.pl/ezakupy.

[1] http://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2014/K_147_14.PDF

[2] Nie dotyczy papieru ksero, multimediów, książek, filmów, podręczników, tekstyliów oraz mebli

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *