Wpłatomaty Euronetu dostępne dla klientów wszystkich banków

Z  usługi wpłatomatów sieci Euronet może już korzystać każdy – bez względu na to, w jakim banku posiada rachunek. Do tej pory usługa ta była dostępna tylko dla klientów pięciu banków, które miały podpisane umowy z firmą Euronet. Równolegle światowy lider w dziedzinie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych rozpoczyna proces rebrandingu sieci wpłatomatów i zmienia nazwę na Euronet Polska Sp. z o.o.

 Dotychczas usługa wpłaty gotówki za pomocą maszyn sieci Euronet dostępna była jedynie dla klientów Alior Banku, Citi Handlowego, mBanku, MultiBanku i Banku Pocztowego. Od teraz także klienci posiadający konta w innych bankach mogą szybko i bezpiecznie wpłacić gotówkę na rachunek za pomocą wpłatomatów Euronetu.

Udostepnienie wpłatomatów Euronet klientom wszystkich banków jest usługą unikatową na skalę europejską. Warunki wpłaty środków dla klientów naszych partnerskich banków nadal pozostają preferencyjne, zaś oferta dla klientów pozostałych banków jest atrakcyjna w porównaniu z innymi kanałami wpłat środków. – tłumaczy Marek Szafirski, Dyrektor Zarządzający w Euronet Polska Sp. z o.o.

 

Pozostali klienci, przy pierwszym użyciu wpłatomatu w sieci Euronet zostaną poproszeni o jednorazową rejestrację swojego numeru konta (koszt rejestracji to tylko 1 pln), na które ma zostać dokonany przelew. Prowizja od transakcji wynosi w tym przypadku 0,4% od wpłacanej kwoty lub 0,4% plus 5 zł przy wyborze transakcji ekspresowej.

 

Udostępnienie wpłatomatów klientom wszystkich banków zbiega się w czasie z rebrandingiem w ramach którego zmieniona zostanie szata graficzna maszyn. Przedstawiciele firmy zapowiadają także dalszą zmianę funkcjonalności wpłatomatów. – Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszych usług. Na bieżąco prowadzimy rozmowy z kolejnymi bankami. Chcielibyśmy, aby korzystanie z usług za pośrednictwem wpłatomatów naszej sieci było dla wszystkich klientów coraz bardziej dopasowane do ich potrzeb – deklaruje Wojciech Sokół, Dyrektor Sprzedaży w Euronet Polska Sp. z o.o.

 

Wpłatomaty Euronet w Polsce to sieć ponad 150 maszyn, w których szybko i bezpiecznie można wpłacić gotówkę na swoje konto. 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *