Wigilijna integracja

Jednym z najlepszych sposób do budowania dobrych relacji między współpracownikami  jest organizacja spotkań integracyjnych, podczas których pracodawca oraz podwładni mają okazję poznać się bliżej na neutralnym gruncie. Okazją do budowania pozytywnych relacji wśród pracowników są zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz firmowe wigilie, które na stałe zapisały się już w działania nie tylko dużych korporacji.

Wigilia po królewskuDlaczego warto?

Prawidłowo zorganizowana integracja zapewni firmie wiele korzyści związanych z popraw relacji między pracownikami. Wskazuje na to wiele badan, między innymi te przeprowadzone przez firmę Show Service Events Marketing z których wynika, że dla 73% ankietowanych pracowników, spotkania integracyjne są najlepszym sposobem na bliższe poznanie.Tego typu spotkania sprawiają, że pracownicy bardziej utożsamiają się z firmą, w której pracują co równocześnie przekłada się na ich zaangażowanie oraz mobilizację.

Na co zwrócić uwagę?

O ile wyjazdy integracyjne muszą zaskakiwać o tyle wigilia to wciąż tradycja. Zarówno wielkie  korporacje jak i rodzime firmy stawiają na Polską tradycyjną wigilię. Podczas świątecznego spotkania firmowego, nie może zabraknąć potraw, wprost z wigilijnego menu. Zanim zaczniemy wybierać dania, które znajdą się na świątecznym stole warto wybrać odpowiednią datę spotkania. Początek grudnia to idealny moment na organizację firmowych spotkań wigilijnych, druga połowa grudnia to czas, gdy jesteśmy pochłonięci zakupem prezentów oraz świętami we własnych domach.

Wybór miejsca?

Wybór miejsca to jedna z najistotniejszych kwestii. Wyjście z miejsca pracy sprawi, że uczestnicy z przyjemnością oddadzą się świętowaniu, nie myśląc o codziennych obowiązkach. Przed podjęciem decyzji o wyborze miejsca  warto przeanalizować dostępne na rynku oferty. Zwykle organizacja takiego przedsięwzięcia to koszt około kilku dziesięciu złotych za osobę, i tak np.  cztero gwiazdkowy kompleks Sobienie Królewkie Golf&Country Club, zlokalizowany pod Warszawą w specjalnej ofercie wigilijnej posiada bufet tradycyjnych dań wigilijnych na ciepło oraz w formie zimnych przekąsek, desery oraz napoję w cenie 55 zł za osobę.

Więcej informacji na: www.sobieniekrolewskie.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *