Wiewiórka.pl dla administratorów i zarządców nieruchomości

Efektywny model gospodarowania surowcami wtórnymi z korzyścią dla wszystkich

Wiewiórka.pl – największy ogólnopolski e-skup surowców wtórnych – wspiera administratorów budynków i osiedli mieszkaniowych w działaniach na rzecz środowiska naturalnego. W ramach współpracy platforma udostępnia specjalne kontenery do selektywnej zbiórki materiałów, a po ich wypełnieniu zapewnia odbiór i przekazanie surowców organizacji zajmującej się recyklingiem. Skorzystanie z usługi to również doskonała okazja, aby zasilić budżet administracyjny i pozyskać dodatkowe środki na inwestycje związane z zarządzanym obiektem – za każdy zapełniony kontener Wiewiórka.pl wypłaci na wskazane konto bankowe ekwiwalent pieniężny.

7Efektywne metody zbiórki oferowane przez e-skup surowców wtórnych Wiewiórka.pl to rozwiązanie, z którego skorzystać mogą nie tylko osoby indywidualne, klienci biznesowi czy szkoły, ale także wspólnoty mieszkaniowe i administratorzy budynków. Oprócz korzyści w postaci efektywnego modelu zarządzania surowcami zyskują oni dodatkowe źródło dochodu, który mogą następnie przeznaczyć na cele związanie z utrzymaniem lub modernizacją nieruchomości.

„Odpowiedzialność za środowisko naturalne i budowanie właściwych postaw proekologicznych wymaga zapewnienia skutecznych narzędzi i rozwiązań, które ułatwią segregację, a następnie przetworzenie surowców wtórnych. To szczególnie istotne z punktu widzenia osób odpowiadających za administrację budynków i otaczającej je przestrzeni.

Dzięki współpracy z platformą Wiewiórka.pl zyskują oni dostęp do rozwiązania, które zapewnia pod tym względem wygodę, efektywność, a przy tym wymierne korzyści finansowe” – mówi Zbigniew Stawinoga, prezes zarządu Wiewiórka.pl.

Wiewiórka.pl umożliwia także wsparcie fundacji charytatywnych przez wpłatę ekwiwalentu pieniężnego na konto organizacji za oddane do recyklingu surowce wtórne. Na stronie e-skupu można wybrać jedną z fundacji – Dzieci Niczyje, Mierz Wyżej, Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom czy Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych – na rzecz której zostaną przekazane środki.

Do recyklingu można przekazać: metale i ich stopy (miedź, cynk, brąz, stal nierdzewna, stal zwykła, mosiądz, kable miedziane i aluminiowe oraz puszki aluminiowe), sprzet elektroniczny (płyty główne, twarde dyski, płyty CD, akumulatory, gry na CD/DVD, baterie), szklane butelki, odzież (damską, dziecięcą, męską, niemowlęcą), obuwie, dodatki i akcesoria, bieliznę stołową i pościelową oraz zabawki i książki (dla dzieci i dla dorosłych).

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *