Walentynkowy relaks w BUKOVINA Terma Hotel Spa

Nie masz pomysłu na walentynkowy prezent dla swojej drugiej połówki? Może romantyczny wyjazd w Tatry? Kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa przygotował na 14 lutego specjalną ofertę. Najpierw relaks w basenach termalnych, potem zabiegi Spa, a wieczorem kolacja przy świecach – takie atrakcje dla dwojga czekają na gości w Bukowinie Tatrzańskiej.

Goście, którzy odwiedzą 14 lutego kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa do wyboru będą mieć kilka pakietów walentynkowych atrakcji. Oczywiście dla dwojga!

BUKOVINA Tema Hotel Spa

Na wielbicieli gorących kąpieli w wodach termalnych czekają dwie oferty. Pierwsza z nich „Serca Dwa” zawiera 2,5-godzinną kąpiel w basenach oraz wejście do świata saun. Druga „Miód w serce” to 2,5-godzinny pobyt w Termie Bukovina zwieńczony słodkim zabiegiem spa Miodu kropelka. W ramach obydwu pakietów na zakończenie wieczoru zakochanych zapraszamy na romantyczną kolację przy świecach w regionalnej karczmie Zbójecki Łygotnik. Na tę okazję serwowane będzie wino musujące i specjalne menu.

Druga propozycja przygotowana została dla par spragnionych wspólnego relaksu w Spa. Bukowiańskie centrum Spa&Wellness proponuje pobudzające zmysły rytuały dla par we wspólnym gabinecie. Do wyboru jest rozgrzewający słodki masaż Miodu Kropelka, albo Kokosowa sonata dla Niej i Kamienne Basy dla Niego.

Zmysłowy masaż to idealne urozmaicenie walentynkowego wieczoru. Dzięki uwodzicielskim olejkom zapachowym wprowadza zakochanych w wyjątkowy nastrój – twierdzi Marcelina Bazydło, menager Spa Bukovina. Po zabiegach zakochani spędzą romantyczny wieczór przy kolacji w restauracji „Morskie Oko”.

Menu walentynkowe zarówno w restauracji, jak i karczmie będzie zawierać potrawy bogate w afrodyzjaki. Zaliczamy do nich przede wszystkim ryby i owoce morza, a także aromatyczne przyprawy np. imbir – mówi Sylwester Lis, szef kuchni BUKOVINA Terma Hotel Spa. – Na deser oczywiście słodkości: torcik czekoladowy z sosem z truskawek i lodami jeżynowymi lub pana cotta z sosem jeżynowym i sorbetem z grapefruita.

Liczba miejsc w ramach pakietów walentynkowych jest ograniczona. Rezerwacji można dokonywać pod numerem tel.: (18)2020070 oraz e-mailem: recepcja@termabukovina.pl. Cennik pakietów dostępny jest na stronie www.bukovina.pl.

 


Walentynki_SPA

Walentynki_TERMA

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *