TVP Sport HD w Vectrze

12 stycznia oferta Vectry zostanie poszerzona o kolejny kanał sportowy – TVP Sport HD. Nastąpi to w dniu uruchomienia programu przez nadawcę. TVP Sport HD uzupełni cyfrowy pakiet Złoty i poszerzy liczbę kanałów w jakość HD operatora do 48. Dzięki tej zmianie
abonenci Vectry będą mogli oglądać w najwyższej wersji obrazu i dźwięku dwie wielkie imprezy sportowe w 2014 roku – Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi oraz mistrzostwa świata w piłce nożnej w Brazylii.

image002Vectra pomyślnie zakończyła negocjacje z nadawcą kanału TVP Sport HD i od 12 stycznia rozpocznie jego emisję w swojej ofercie. Nowy program dostępny będzie w cyfrowym pakiecie Złotym bez dodatkowych opłat na pozycji 201 dekodera. Natomiast kanał TVP Sport, do tej pory dostępny pod tym numerem, został przesunięty na 226 miejsce na STB.

– Vectra konsekwentnie rozwija ofertę sportową, dbając przy tym o najwyższą jakość odbioru. Świadczy o tym chociażby liczba kanałów HD u nas dostępna, a także bogactwo i różnorodność kontentu sportowego w ofercie cyfrowej. Nowy program to nie tylko duża dawka sportowych emocji. To adrenalina, również z udziałem naszych narodowych sportowców, na najwyższym poziomie obrazu i dźwięku. Pierwszą imprezą pokazaną w wersji HD będą mistrzostwa Europy mężczyzn w piłce ręcznej z polską reprezentacją już 12 stycznia. A to znaczy, że klienci Vectry będą mogli kibicować drużynie biało-czerwonej, w swoich domach, ciesząc się, mamy nadzieję,
z sukcesów narodowych szczypiornistów. – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej Vectry.

TVP Sport HD to kanał, który pokazuje nie tylko cieszące się największym zainteresowaniem Mistrzostwa Świata w piłce nożnej oraz Igrzyska Olimpijskie. Emituje on również popularne dyscypliny jak lekkoatletykę, skoki narciarskie, tenis, piłkę nożną a także światowe i europejskie zawody w wielu niekomercyjnych dyscyplinach sportu. A to wszystko w wysokiej jakości obrazu i dźwięku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *