Top 5 pomysłów na zimowy weekend!

Wspólnie spędzony czas to  najcenniejsze co każdy rodzic może podarować swojemu dziecku. Nic nie sprawi naszym pociechom większej radości jak nie zabawa czy rozmowa z najbliższą mu osobą. Często w natłoku codziennych obowiązków nie możemy poświęcić naszym pociechom wystarczająco dużo uwagi. Poniżej przedstawimy kilka pomysłów na aktywne spędzenie zimowych weekendów.

Weekendowa nauka jazdy na nartachWeekendowa nauka jazdy na nartach

Zima to pora roku, która przede wszystkim kojarzona jest ze sportami zimowymi. Jeśli naukę jazdy na nartach macie jeszcze przed sobą to tegoroczny sezon jest doskonałą okazją do rozpoczęcia przygodny z tym sportem. Aby pobrać pierwsze lekcje, nie musicie wyjeżdżać w górskie kurorty. Warszawska górka Szczęśliwicka to doskonałe miejsce do rozpoczęcia przez Twoje dziecko nauki jazdy na nartach.

Śnieżna bitwa

To atrakcja, która bawi zarówno najmłodszych jak i starszych. Wraz z dziećmi i przyjaciółmi wybierzcie się do parku lub na pobliską polanę. Podzielcie się w dwie grupy i zorganizujcie śnieżną bitwę. Członkowie drużyny, którzy po skończonej zabawie będą mniej przemoczeni wygrywają pojedynek. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą termosów z ciepłymi napojami, które rozgrzeją Was po zakończonej zabawie.

 

 

Zimowy kuligZimowy kulig

Zimowy kulig to jedna z najbardziej popularnych form rozrywki w zimowej scenerii. Dodatkową atrakcją jest, gdy odbywa się on w wyjątkowej scenerii. I tak na przykład Sobienie Królewskie Golf&Country Club zlokalizowane jedynie 30 km od Warszawy w Otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego wśród zimowych atrakcji dla gości kompleksu przygotowuje niezapomniane kuligi połączone z ogniskiem oraz pieczeniem kiełbasek.

 

 

Dla zmarzluchów

Jeśli zima nie należy do Twoich ulubionych pór roku, wcale nie oznacza, że wszystkie weekendy aż do momentu stopnienia śniegu masz spędzać w domu. Wizyta na basenie, ścianka wspinaczkowa czy kryte korty tenisowe to atrakcje dla wszystkich osób, które wolą wyższe temperatury

ŁyżwyŁyżwy

To sport dla każdego, dlatego na lodowisko wybierzcie się całą rodziną. Regularna jazda poprawia koordynację ruchową i wysmukla ciało. Jeśli mieliście do czynienia z jazdą na rolkach bądź wrotkach, łyżwy nie będą dla Was trudnością. W miastach powstaje coraz więcej lodowisko, największym z nich jest to powstałe na murawie Stadionu Narodowego. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć tego fascynującego budynku na własne oczy, wyprawa na łyżwy jest do tego idealną okazją.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *