TakTak z kontem ważnym rok…. po trzech dniach i raz w miesiącu [aktualizacja]

6 października T-Mobile  wprowadziło nową ofertę, uproszczoną ofertę, dzięki której ważność konta na połączenia wychodzące i przychodzące przedłużane są zawsze, gdy klient wykona lub odbierze połączenia i SMS. W praktyce pierwsze przedłużenie ważności konta nie jest widoczne od razu – wynika z testów serwisu TrudnyKlient.pl. 

Z regulaminu oferty wynika, że roczna ważność konta aktualizowana jest po spełnieniu warunków (np. odebraniu połączenia) w ciągu 72 godzin. Ale to nie jedyna niespodzianka. Operator zastrzegł sobie, że aktualizacja ważności konta następuje nie częściej niż raz na 30 dni. Czyli nie wiadomo , jak będzie to  wyglądało w praktyce. Trzeba też sobie powiedzieć jasno – spełnienie warunków promocji nie stanowi żadnego problemu, przecież wystarczy raz w miesiącu odebrać SMS lub połączenia lub wykonać jakąkolwiek płatną czynność (np. skorzystać z Internetu w telefonie).

Odpowiedź na ofertę Play Fresh? Nie – przypomnijmy, że podobne zasady już obowiązywały w ofercie wRodzinie (Centernet) – także o ‚rynkowej rewolucji’ zapoczątkowanej przez T-Mobile nie może być mowy. Dużo ciekawsze jest to, że w expresowym tempie zareagowało na to Orange, które przedłużyło ważność konta o dwa lata.

Bardzo złośliwi komentatorzy z pewnością wytkną operatorom, że dzięki temu wirtualnie zwiększy się liczba abonentów ich sieci. Będą mogły w nieskończoność raportować swoim właścicielom, że mają coraz liczniejszą grupę wiernych użytkowników ofert na kartę.

Ciekawe jak rozwiąże to sieć Plus…

Aktualizacja: 
– operator odświeżył konto po 12 godzinach od chwili wykonania połączeń, ale wbrew regulaminowi nie potwierdził tego faktu przy pomocy SMS. Połączenia wychodzące przedłużane są o rok + miesiąc na połączenia przychodzące.  

Regulamin oferty promocyjnej Rok ważności konta po każdej rozmowie dla Użytkowników Tak Tak T-Mobile na kartę dostępny jest tutaj

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *