Startup, który uprzyjemni życie

Jesteśmy przyzwyczajeni, że nowe technologie oraz startupy zostają wdrażane i tworzone po to, by ułatwić życie użytkownikom. W drugiej kolejności zostają tworzone by rozwiązać jakiś problem. Co w przypadku gdy problem pojawia się w związku z organizacją imprezy czy pracy przy niej? Twórcy Eventi pomyśleli i o tym.

eventi_start_Technologie i startupy wkraczają w nasze życie wielkimi krokami, zagarniając powoli każdy jego aspekt. Tym razem przyszła kolej na rozrywkę.  Organizacja imprez to czasochłonne zajęcie ale także dobry biznes. To szeroki segment gospodarki, bardzo prężnie rozwijający się. Okazji do świętowania jest dużo, przybywa więc sporo ofert, które przyjęcia mają uatrakcyjnić.

Przy organizacji imprez czy wydarzeń towarzyskich pracować może każdy, począwszy od kucharza i barmana na animatorach czy mimach skończywszy. To jakiego rodzaju atrakcje będą uświetniać event, zależy w dużej mierze od kreatywności organizatora.

Często bywa tak, że jednak sam pomysł nie wystarcza. Od czego zaczyna się poszukiwania wykonawców? Zazwyczaj od uruchomienia wyszukiwarki lub polecenia znajomych. Szukanie niepotwierdzonych podwykonawców jest nie tylko stresujące, ale również bardzo ryzykowne dla sukcesu całego przedsięwzięcia. Wraz ze startem platformy Eventi, skutecznie można ograniczyć to ryzyko.

Eventi to platforma umożliwiająca proste i szybkie zamawianie usług przez Internet. Czym różni się od innych stron z ogłoszeniami?  Przede wszystkim dobrym dopasowaniem wykonawcy do zapytania. Masz ograniczony budżet, a może chcesz by na Twojej imprezie zagrał zespół grający mało popularny gatunek muzyki? Nic prostszego, wszystkich ich znajdziesz w jednym miejscu.

Zlecający usługę, wprowadzając zapytanie do systemu platformy Eventi, otrzymuje tylko te oferty, które spełniają określone przez niego wcześniej warunki, w tym również ograniczony budżet, preferowany gatunek muzyki, jedzenia itp. Taki system eliminuje konieczność uciążliwego wyszukiwania dostawców poszczególnych usług, oraz dodatkowego ich weryfikowania na osobnych stronach/profilach, szukając zdjęć czy plików audio z poprzednich realizacji.

Eventi jest przykładem startupu, który oferuje swoim klientom i partnerom nową jakość usług. Skierowana nie tylko do poszukujących ofert, ale również do tych oferujących usługi – pomaga jednym i drugim.  Staje się kanałem ułatwiającym komunikację i rozwój innowacyjnych przedsięwzięć poszczególnych usługodawców.

Chcesz zorganizować wydarzenie lub wystawić swoje usługi i tym samym pomóc innym je zorganizować? Po więcej szczegółów wejdź na WWW.eventi.com.pl

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *