Squla.pl i Oxford University Press łączą siły

Squla.pl, wiodąca w Europie platforma edukacyjna dla dzieci w wieku szkoły podstawowejpodjęła współpracę z Oxford University Press, największym wydawnictwem uniwersyteckim i liderem na rynku nauczania języka angielskiego. Dzięki partnerstwu z Oxford University Press, dzieci już korzystające ze Squli oraz nowi użytkownicy mogą uczyć się języka angielskiego na najwyższym poziomie.

Squla&Oxford_screenshotWedług badania „Generacja Z od A do Z” , przeprowadzonego na zlecenie Squla.pl, 86% rodziców uważa lekcje angielskiego za jedną z najistotniejszych aktywności szkolnych, a aż 75% dzieci wskazuje język angielski jako najciekawszy przedmiot w szkole. Squla wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i dzieci podjęła współpracę z Oxford University Press, aby zagwarantować naukę języka angielskiego na najciekawszym i najwyższym poziomie.
Inspirowanie do nowoczesnej i efektywnej edukacji jest integralną częścią misji Oxford University Press i cieszymy się, że możemy ją realizować wspólnie ze Squla.pl – komentuje Ewa Czarnojan, General Manager Oxford University Press w Polsce. – Sposób, w jaki Squla motywuje uczniów do nauki dzięki nowoczesnym technologiom i aplikacjom pozwala nam lepiej dostosować metody nauki do oczekiwań młodego pokolenia. Przeniesienie materiałów edukacyjnych na smartfony, tablety i komputery sprawia, że dzieci mają więcej radości z nauki– dodaje Ewa Czarnojan.

Oxford University Press dostarczyło dla Squla.pl najnowsze materiały (publikowane w 2014r.), w tym oryginalne materiały video, audio i ilustracje dla uczniów na poziomie wszystkich klas szkoły podstawowej. Najmłodsi użytkownicy Squli dzięki wkładowi Oxford University Pressmogą teraz ćwiczyć język angielski czytając i bawiąc się w gry rozbudowujące słownictwo, a także słuchając bogatych materiałów audio. Co więcej, dzieci w Squla.pl mogą również trenować umiejętności, których wymaga od nich dzisiejszy świat, gdyż nowe materiały Oxford University Press kładą nacisk na naukę niezależnego myślenia, komunikacji, współpracy i twórczego myślenia.
Cieszymy się z partnerstwa ze strony Oxford University Press ze względu na ich głęboką wiedzę, jakość i podejście do nauczania języka angielskiego – komentuje André Haardt, założyciel Squli.

– Squla została zaprojektowana tak, by motywować i inspirować dzieci do nauki w każdym miejscu i czasie – nie tylko podczas lekcji szkolnych. Dzięki uczestnictwu Oxford University Press w Squli, niezależnie od wieku, nasi użytkownicy dostają do ręki najlepsze materiały z języka angielskiego!

Angielski online

Nauka języka angielskiego wymaga utrwalania słownictwa poprzez słuchanie żywej mowy. Rodzice pomagając dziecku w naucenaj częściej pobierają artykuły i video dostępne online.

Badanie „Generacja Z od A do Z” wykazało, że 24% rodziców robi to kilka razy w tygodniu. Dzięki materiałom opracowanym zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej i partnerstwu z prestiżowymi wydawnictwami, takimi jak Oxford University Press, Squla stwarza rodzicom możliwość zebrania wszystkich narzędzi do pomocy w domowej nauce dziecka, bez potrzeby pobierania ich z niepewnych źródeł.Wyniki badania wskazują też, że aż 50% dzieci w wieku od 6 do 12 lat korzysta z Internetu w domu codziennie i częściej wybiera tę aktywność, niż oglądanie telewizji. Platforma Squla.pl odpowiada na zapotrzebowanie rodziców i dzieci na miejsce w sieci, które łączy naukę z zabawą i jest idealnym narzędziem do wykorzystania w domowej nauce.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *