Ryanair wprowadza loty krajowe! WSZYSTKIE LOTY WRACAJĄ DO LOTNISKA WARSZAWY MODLIN W PONIEDZIAŁEK 30 WRZEŚNIA

Ryanair-LogoAby uczcić powrót do Warszawy Modlin (tylko 38km od Pałacu Kultury), Ryanair dziś ogłasza pierwsze dwa polskie połączenia krajowe, od marca 2014 roku, które będą operować codziennie z Warszawy Modlin do Gdańska i Wrocławia. Ruch pasażerski na tych połączeniach jest wstrzymywany przez monopol LOT-u i jego wysokie ceny. Najtańszy bilet LOT-u do Gdańska kosztuje 167 zł (€40), a do Wrocławia jest w cenie 178 zł (€42). Rejsy Ryanair z Warszawy do Gdańska i Wrocławia będą dostępne w sprzedaży od 1 listopada w cenie prawie o połowę niższą niż LOT, co tym samym oszczędzi miliony złotych polskim pasażerom w ciągu roku.
Ryanair będzie obsługiwał 2 krajowe loty do Gdańska i Wrocławia samolotem Boeing 737-800 oferując większą liczbę miejsc, lepsze ceny, lepszą punktualność i lepszą obsługę klienta niż LOT.
Michael O’Leary z Ryanair w Warszawie powiedział:
 
            Jesteśmy zadowoleni ze wzrostu rezerwacji od czasu ogłoszenia powrotu lotów Ryanaira do Modlina od 30 września już za 5 dni. Od przyszłego roku Ryanair będzie operować na ponad 30 trasach do / z Warszawy Modlina i liczymy, że przewieziemy 1,5 mln pasażerów do / z Modlina w 2014 roku.
 
            Nie mamy wątpliwości, że lokalizacja Warszawa Modlin (tylko 38km od centrum Warszawy), przy nisko kosztowej bazie, tanim parkingu i łatwym tpołaczeniu autobusowym, pozwoli ułatwić wybór tego lotniska pasażerom, którzy polecą pierwszymi polskimi rejsami krajowymi Ryanaira z Gdańska i Wrocławia do Warszawy.
 
            W ciągu ostatnich dwóch lat Ryanair stał się liniami lotniczymi nr w Polsce przewożąc więcej pasażerów niż LOT. Nasze dwa pierwsze połączenia krajowe przyniosą znacznie niższe ceny biletów lotniczych dla polskich konsumentów, a wreszcie pomogą uwolnić ich od wysokich cen biletów LOT-u na trasach krajowych.”
   

              4 Nowe Trasy w 2014 roku

Dostępne w sprzedaży
Rozpoczęcie lotów
Częstotliwość lotów
Ceny RYR
LOT – najniższe ceny
Warszawa – Alicante
Już
Kwiecień 14
2 loty tyg
179 zł
Warszawa – Gdańsk
    Listopad 13
Marzec 14
    Codziennie
 99 zł
167 zł
Warszawa – Saloniki
Już
Kwiecień 14
2 loty tyg
179 zł
Warsaw – Wrocław
    Listopad 13
Marzec 14
     Codziennie
   99 zł
178 zł

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *