Rowery z Tesco z darmowym ubezpieczeniem  

Pogoda za oknem coraz wyraźniej wskazuje na szybkie nadejście wiosny, to z kolei w wielu z nas powoduje chęć aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Z myślą o miłośnikach sportu, Tesco przygotowało szeroką ofertę rowerów z darmowym ubezpieczeniem na wypadek kradzieży. Dzięki temu nie będziemy już musieli obawiać się o swoje dwa kółka.

4Z roku na rok rośnie liczba miłośników wycieczek rowerowych. Według danych GUS w samym 2012 roku aż 66% aktywnych Polaków wśród swoich zajęć sportowych wymieniało jazdę na rowerze[1]. Tak duża popularność tego sportu sprawiła, że Tesco wraz z Justyną Kaczkowską – Mistrzynią Polski w olimpijskim duecie sprinterskim, postanowiło pomóc Polakom w wyborze idealnego roweru dopasowanego do ich potrzeb. W gazetkach promocyjnych i na stronie tesco.pl, mistrzyni dzieli się z klientami sieci poradami, jak wybrać rower górski, zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych rowerzystów oraz jakie ćwiczenia powinniśmy wykonać przed rozpoczęciem jazdy.

Jednak sam wybór roweru nie jest największym zmartwieniem rowerzystów. Wielu z nich obawia się kradzieży swoich dwóch kółek. Tu z pomocą przychodzi Tesco, które wraz z firmą ubezpieczeniową LINK4, do każdego kupionego roweru w dniach 19.02 – 31.10 dodaje zupełnie za darmo roczne ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Wystarczy, że klient zachowa paragon i w razie utraty roweru skontaktuje się z ubezpieczycielem[2].

W ofercie Tesco znajdziemy wszystkie najpopularniejsze rodzaje rowerów, od rowerków biegowych dla najmłodszych po wytrzymałe i lekkie rowery górskie, świetnie nadające się na bardziej wymagające trasy. Najtańszy rower górski dla młodzieży kupimy już za 359 zł, natomiast ceny modeli miejskich zaczynają się od 369 zł. Jeśli jednak zależy nam na lekkim i bardzo wytrzymałym sprzęcie, warto zwrócić uwagę na rower Climber (899 zł) z aluminiową ramą, przednim amortyzatorem, 21 przerzutkami i hamulcem tarczowym.

[1] http://stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/KTS_Uczestnictwo_pol_w_sporcie_w_2012.pdf

[2] promocja obejmuje wszystkie rowery dostępne w ofercie handlowej sieci Tesco, z wyłączeniem rowerków biegowych oraz trzykołowych rowerków dla dzieci. Więcej szczegółów znajduje się pod adresem www.tesco.pl/finanse

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *