Przetańcz w nich całą noc

Kreacja sylwestrowa to sukienka, fryzura, makijaż i… buty. Mogą albo ją dopełnić, albo popsuć całe wrażenie. Niektórzy projektanci mody mówią, że stylizacje należy  przygotowywać zawsze od butów. Powinny one jednak nie tylko przykuwać uwagę, ale i być wygodne, by można w nich przetańczyć całą sylwestrową noc!

 

Najmodniejsze buty na Sylwestra

 

W tym roku na parkiet powracają w wielkim stylu buty z brokatem, kokardkami i cekinami. Jeszcze niedawno leżały na dnie szafy, a teraz będą znowu zachwycać. W sklepach na półkach stoją buty w każdym kolorze – zielone, żółte, czerwone, fioletowe, złote czy srebrne. Najbardziej pożądane będą wysokie szpilki i koturny, a baletki i buciki na małym obcasie raczej powinny zostać w szafie lub stać się parą zapasową.

 

Postaw na komfort

 

W sylwestrową noc nie można sobie pozwolić na za ciasne i nierozchodzone buty. Komfort to podstawa, jeśli chcemy dobrze się bawić. „Świetnie sprawdzą się wkładki żelowe, dzięki którym stopy nie będą się ślizgać. Szczególnie polecane są, np. Hamulce żelowe ultracienkie, które amortyzują nacisk na palce oraz wpływają na ukrwienie stopy, a są całkowicie niewidoczne w obuwiu; czy też podpiętka żelowa, chroniąca wrażliwe pięty. To z pewnością znacznie poprawi komfort podczas całonocnej zabawy” – radzi Monika Orlińska, przedstawiciel marki Cocciné, organizatora Akcji Pucybut. A jeśli cisną? „Paski i płatki żelowe przylepiane wewnątrz obuwia w miejscach obcierania zredukują problem. A do butów nierozchodzonych radzimy użyć rozciągacza Morbispray, który pomoże, po włożeniu stopy to spryskanego od wewnątrz buta, rozciągnąć skórę obuwia i dopasować do kształtu stopy.” – odpowiada ekspert Coccine. A potem – tylko tańczyć całą noc!

 

Przed zabawą trochę ćwiczeń

 

Nie zaszkodzi również trochę poćwiczyć chodzenie na wysokich szpilkach czy koturnach. Każda forma „gimnastyki” dla nóg i stóp jest pożądana szczególnie, kiedy szykujemy się na długą szampańską zabawę. Tych kilka wskazówek pozwoli nam się bez przeszkód rozkoszować się miłą zabawą w gronie przyjaciół.

 

O wkładkach żelowych – byś mogła przetańczyć w wymarzonych butach całą noc i pastach – które sprawią, że będą one lśnić i zachwycać, dowiesz się od prawdziwego pucybuta w ramach ogólnopolskiej Akcji Pucybut.

 

 

Więcej informacji na stronie www.dakoma.com.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *