Projekt: PRACA. Pierwszy krok na drodze do pracy idealnej

Praca – gdzie jej szukać, jak ją zdobyć, na co zwrócić szczególną uwagę? W odpowiedzi na te pytania ma pomóc startujący właśnie Projekt: PRACA. Jednym z jego elementów jest konkurs, którego zwycięzcy wezmą udział w warsztatach kompetencji.

 „Projekt: PRACA” to nazwa kampanii, która wystartowała 14 października br. na facebookowym profilu McDonald’s Polska. Celem projektu jest wsparcie wszystkich poszukujących pracy – również tej pierwszej.

NOWEOd wielu lat na polskim rynku obserwowany jest pewien paradoks. Większość ofert pracy wymaga doświadczenia, natomiast niewiele umożliwia zdobycie doświadczenia tym, którzy dopiero wkraczają
na zawodową ścieżkę. Innymi słowy: aby zdobyć doświadczenie, musisz mieć doświadczenie.
Chcemy pokazać, jak sobie z tym problemem poradzić, a także przekazać kilka istotnych wskazówek tym,
którzy mają w planach rozpoczęcie kariery zawodowej.
– wyjaśnia Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych i zasobów ludzkich McDonald’s Polska.

Do końca października br., za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, publikowane będą porady ekspertów, którzy podpowiedzą, jak budować swoją konkurencyjność na rynku pracy, jak się wyróżnić na tle innych. Wśród ekspertów znaleźli się m.in. Katarzyna Korpolewska – psycholog i coach, Anna Grzybowska – stylistka, absolwentka ASP na wydziale projektowania ubioru, Miłosz Brzeziński ­– coach ICC, wykładowca akademicki i konsultant biznesowy, oraz Maria Rotkiel – psycholog, terapeuta poznawczo-behawioralny.

Jednym z elementów projektu jest konkurs prowadzony na profilu społecznościowym McDonald’s Polska. Aby wziąć w nim udział, wystarczy się zalogować, skorzystać z aplikacji i opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z pierwszą pracą. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi konkursowej jury wybierze 15 najciekawszych historii, a ich autorzy otrzymają zaproszenie na specjalne warsztaty rozwoju kompetencji prowadzone przez specjalistów oraz bony do Empiku o wartości 100 zł. Odpowiedzi można przesyłać do godz. 12:00, 31 października br. do. Konkursową aplikację, regulamin oraz więcej informacji nt. „Projektu: PRACA” znaleźć można pod adresem https://www.facebook.com/McDonaldsPolska.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *