Projekt Plaża 2015: Niezapomniane wakacje pod znakiem InPost!

W wakacje nie ma czasu na nudę! Piękne słońce, ciepła woda i złocisty piasek – właśnie o tym marzą wszyscy udający się na wypoczynek do północnej części Polski. InPost – wspólnie z telewizją TVN – sprawi, że letni urlop w popularnych nadmorskich i mazurskich miejscowościach turystycznych będzie pełen niezapomnianych wrażeń. Projekt Plaża 2015 także w tym roku obfituje bowiem w moc atrakcji dla dzieci i ich rodzin. Odręczne pisanie kartek z pozdrowieniami z wyjazdu czy układanie magnetycznych puzzli InPost – to tylko niektóre z przygotowanych przez organizatorów zabaw. Kolejny przystanek w czasie podróży Projektu Plaża będzie miał miejsce w Kołobrzegu w dniach 17 – 19 lipca.

Projekt_Plaża_foto_1Tegoroczna edycja wydarzenia Projekt Plaża po raz siódmy z rzędu będzie towarzyszyć urlopowiczom podczas ich letniego wypoczynku w najpiękniejszych polskich kurortach. Organizatorzy zadbali o to, aby w Miasteczku TVN każdy znalazł idealną rozrywkę dla siebie – niezależnie od wieku czy upodobań. Plażowicze będą mieli możliwość zagrania w siatkówkę, spróbowania swoich sił w chodzeniu po gibbonie, wykonywaniu ćwiczeń na trickboardzie czy rywalizacji w wyścigach wodnych. Najmłodsi urlopowicze będą takie mieli również okazję wykazać się swoimi umiejętnościami podczas licznych konkursów z nagrodami. Z kolei osoby preferujące mniej aktywne formy wypoczynku, odprężą się w wyznaczonych strefach relaksu.

Po raz kolejny w Punkcie InPost, przedstawiciele spółki postarają się zainspirować młodsze pokolenie do częstszego przekazywania pozytywnych emocji i gestów w osobisty sposób. Jest to bardzo ważne w dobie dużej dostępności zaawansowanych rozwiązań technologicznych, sprzyjających powszechności wirtualnego kontaktu. W tegorocznej edycji projektu pracownicy InPost postarają się, aby każdy, choć na chwilę, zapomniał o tablecie czy telefonie komórkowym. Największy niezależny polski operator pocztowy przybliży funkcjonowanie tradycyjnej poczty oraz zaprezentuje obecnie wykorzystywane nowoczesne rozwiązania dostarczania przesyłek. Młodzi urlopowicze będą mieli możliwość, aby własnoręcznie napisać tradycyjną kartkę z pozdrowieniami czy długi, wakacyjny list.

Projekt_Plaża_foto_2Kolejny raz mamy przyjemność uczestniczyć w wakacyjnym Projekcie Plaża. Zainteresowanie, jakim cieszyła się nasza strefa podczas poprzednich edycji wydarzenia potwierdza, że najmłodszym urlopowiczom przypadły do gustu atrakcje, które dla nich przygotowujemy – okazuje się, że darzą oni wyjątkowym sentymentem tradycyjne kartki pocztowe. Jednocześnie cieszy nas fakt, że rodzice, uczestniczący w zabawach wspólnie ze swoimi pociechami, dostrzegają podkreślane przez nas zalety wprowadzonych przez InPost nowoczesnych rozwiązań na rynek usług pocztowo-kurierskich. Uczestnictwo w Projekcie Plaża pozwala na zaprezentowanie naszej kompleksowej oferty – pocztowej, kurierskiej oraz Paczkomatów®. Stale dążymy do zapewniania i dostarczania naszym klientom najbardziej atrakcyjnej oferty” – mówi Sebastian Anioł, prezes InPost SA.

W kolejne weekendy „Projekt Plaża” odwiedzi następujące miasta: Kołobrzeg (17 – 19 lipca), Szczecinek (10 -12 lipca), Mielno (24 – 26 lipca), Darłowo (31 lipca -2 sierpnia), Ustka (7 – 8 sierpnia), Jastarnia (14 – 16 sierpnia), Olsztyn (21 – 25 sierpnia). Relacje z popularnych wakacyjnych kierunków będą prezentowane przez stacje TVN Meteo Active i TTV, w takich programach jak: „Dzień Dobry Wakacje”, „Co za Tydzień”, „Studio active na wakacjach” czy „Tymczasem na plaży”.

Więcej informacji na: www.paczkomaty.pl, www.integer.pl, www.inpost.pl oraz www.projektplaza.tvn.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *