Polecony InPost w nowej, niższej cenie

Innowacyjne rozwiązanie E-commerce Polecony InPost – które zapewnia atrakcyjną cenowo i szybką formę dostawy dla osób zamawiających produkty on-line – jest teraz dostępne w nowej, niższej cenie. Usługa dedykowana jest zarówno klientom indywidualnym, jak i właścicielom e-sklepów oraz innym partnerom biznesowym.

image003Korespondencję można nadać za pomocą Managera Paczek – bezpłatnej platformy do zarządzania przesyłkami – oraz API Paczkomatów® InPost. Nowe rozwiązanie pozwala nadać paczkę o maksymalnej wadze do 1 kg z możliwością śledzenia procesu doręczenia korespondencji.

Nowa opcja wprowadzona przez InPost gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa korespondencji i pozwala na szybkie oraz sprawne wysyłanie małych przedmiotów takich, jak biżuteria, płyty, gry, kosmetyki, perfumy czy książki.

Skorzystanie z rozwiązania umożliwia dostarczenie przesyłki pod wskazany adres w ciągu 3 dni roboczych (D+3) od daty nadania. Ponadto korespondencja ma charakter rejestrowany. Oznacza to możliwość śledzenia procesu dostawy w Managerze Paczek – bezpłatnej platformie do zarządzania przesyłkami – przez nadawcę oraz na stronie internetowej przez odbiorcę. Te udogodnienia mają na celu podniesienie komfortu związanego z dokonywaniem transakcji oraz podwyższenie bezpieczeństwa korespondencji i całej procedury doręczenia.

„Usługa E-commerce Polecony InPost jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich e-konsumentów kupujących w Internecie przedmioty drobne, a także dla tych użytkowników, którzy chcą mieć pewność, że zamówienie trafi do nich w szybki i bezpieczny sposób. Usługę cechuje nie tylko konkurencyjna cena, ale co najważniejsze – wyjątkowa wygoda i możliwość śledzenia procesu dostarczenia. Dodatkowo w sytuacji, gdy doręczyciel nie zastanie adresata, przesyłka zostaje awizowana na takich samych zasadach, jak list polecony” – komentuje Sebastian Anioł, prezes InPost SA.

E-commerce Polecony InPost funkcjonuje od czerwca bieżącego roku. Usługa jest dedykowana właścicielom e-sklepów oraz wszystkim klientom korzystającym z bezpłatnej aplikacji Manager Paczek lub podpisali z InPost umowę w zakresie świadczenia usług logistycznych. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które dopełnia dotychczas oferowane usługi kurierskie przez spółkę i sprawia, że proces dostarczenia przesyłek jest bardziej komfortowy.

Zlecenie nadania korespondencji generowane jest za pomocą Managera Paczek – oprogramowania stworzonego przez InPost dla klientów biznesowych na potrzeby obsługi procesu logistycznego – z możliwością synchronizacji oprogramowania z systemem obsługującym dany e-sklep za pomocą API.

Z myślą o użytkownikach korzystających z zakupów online InPost w ostatnim czasie uruchomił także nowe opcje dostaw. Dzięki zawarciu porozumienia o strategicznej współpracy w ramach dostaw produktów zamawianych online przez Allegro i InPost, e-sprzedawcy mają możliwość skorzystania z Allegro Paczkomaty InPost, Allegro Polecony InPost oraz Allegro Kurier InPost. We wszystkich tych opcjach, klienci mają zagwarantowaną możliwość bezpłatnego zwrotu zamówionego produktu.

InPost – we współpracy z platformą logistyczną Sheepla – wprowadził dostawy międzynarodowe InPost Cross Border. To kolejny element zintegrowanej oferty InPost, obejmującej usługi pocztowe, kurierskie i paczkomatowe. Usługa InPost Cross Border z opcją doręczenia pod wskazany adres umożliwia obecnie wysyłkę przesyłek z Polski do jednego z 15 państw w Europie: Austrii, Belgii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, lrlandii, Niemczech, Portugalii, Słowacji, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoszech. Natomiast w Czechach oraz na Słowacji

InPost dostarcza przesyłki także do Paczkomatów® InPost. Zasięg krajów objętych usługą będzie systematycznie rozszerzany. InPost planuje również uruchomienie podobnej usługi w innych krajach europejskich.
Więcej informacji dostępnych jest na: www.paczkomaty.pl, www.inpost.pl oraz www.integer.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *