Pokochaj sierściucha na święta w Brwinowie                                                                                     

Już w najbliższą sobotę, 20 grudnia, w Galerii Brwinów odbędzie się event świąteczny „Pokochaj sierściucha na święta”. Na odwiedzających galerię miłośników czworonogów w godzinach 12 – 17 czekać będzie moc atrakcji, takich jak np. loteria fantowa i pokaz strzyżenia psów.

A2 pokochaj sierściuchaOrganizatorami tej szczytnej akcji są: Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt „MONDO CANE”, angażująca się w akcje pomocy schroniskom i pojedynczym zwierzętom oraz Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt – Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego.Atrakcje przygotowane przez organizatorów to:porady weterynaryjne, porady behawiorystów, porady adopcyjne, pokaz strzyżenia psów (godz. 15.00). Najmłodsi też nie będą się nudzić, przygotowano dla nich: loterię fantową, konkursy plastyczne – „O czym marzy bezdomny pies”, i „Mój pupil” oraz zajęcia z animatorami zabaw – malowanie buziek, balony itp.

Podczas eventu zainteresowani zdobędą wszelkie niezbędne informacje dotyczące adopcji psa ze schroniska. Czy warto przygarnąć takiego psa?Zdecydowanie tak. Adoptując zwierzę ze schroniska, ratujemy istotę, której los w jednej chwili zmienia się diametralnie. Koszmar pobytu w schronisku zmienia się w radosne, bezpieczne, szczęśliwe życie. Ale są też inne powody…. Na nowych właścicieli czeka bardzo dużo psów. Każdy może wybrać takiego psa, który będzie mu odpowiadał pod względem temperamentu, charakteru, wielkości i wyglądu. Zarówno dorosłe psy jak i szczeniaki ze schroniska szybko i bardzo mocno przywiązują się do swoich nowych opiekunów.  Jednak,adopcja dorosłego psa ma wiele zalet: ma już ukształtowany charakter, znamy jego wielkość i wygląd, zyskujemy niezwykle oddanego przyjaciela.

Zachęcamy do udziału w akcji oraz śledzenia jej na profilu Galerii Brwinów na facebooku.

https://www.facebook.com/GaleriaBrwinowStronaOficjalna?fref=ts

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *