Point of View wygrała przetarg na obsługę marki Tatra w social mediach

Agencja kreatywna Point of View (PoV sp. z o.o.) rozpoczyna od sierpnia prowadzenie komunikacji marki Tatra (Grupa Żywiec) w Facebooku, będzie się także zajmować obsługą kampanii Facebook Ads dla tego brandu. W przyszłości przewidywane są także inne działania związane z obecnością marki w serwisach społecznościowych.

Tatra_facebook_GOPRAgencja Point of View wygrała przetarg na strategię komunikacji marki Tatra w serwisach społecznościowych. Na starcie współpracy przejmuje prowadzenie profilu tego brandu w Facebooku – https://www.facebook.com/tatrapiwo. Wcześniej zajmowała się tym agencja Get More Social.

Jak zapowiadają przedstawiciele agencji Point of View, komunikacja marki Tatra w tym kanale zostanie odświeżona i ujednolicona.

W ramach prowadzonych działań realizowane będą dwie linie komunikacyjne. Pierwsza linia będzie lżejsza, bawiąca się dwuznacznością nazwy Tatry, jako marki piwnej i nazwy gór – mówi Mariusz Majewski, dyrektor zarządzający w Point of View – Druga linia będzie poważniejsza i dotyczyć będzie współpracy z GOPR, którą to organizację marka Tatra wspiera od lat. W tej linii prezentowane będą męskie wartości ze świata marki, w kontekście pracy ochotników GOPR.

Agencja Point Of View, poza prowadzeniem profilu, będzie się również zajmowała obsługą kampanii Facebook Ads. W przyszłości przewidywane są także inne projekty związane z obecnością marki Tatra w serwisach społecznościowych.

Tatra to już druga marka z portfolio Grupy Żywiec obsługiwana przez agencję Point of View – od maja br. agencja obsługuje markę Królewskie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *