Poczta Polska współtworzy ranking najbardziej dynamicznych e-biznesów

Poczta Polska jest jednym z partnerów rankingu najbardziej dynamicznych e-biznesów. Jest to specjalna edycja dobrze znanych na rynku Gazel Biznesu

e-gazele-rgbW rankingu zostaną wzięte pod uwagę wszystkie firmy działające w e-biznesie, które zanotowały dynamiczny rozwój w ostatnich 3 latach. Do 10 sierpnia, swój akces do rankingu mogą zgłaszać te firmy, które jeszcze nie otrzymały zaproszenia do wzięcia w nim udziału. W tym celu wystarczy wejść na stronę egazele.pb.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

– Zaangażowanie się w tworzenie rankingu e-Gazel Biznesu to rozwinięcie naszej nowoczesnej i kompleksowej oferty skierowanej dla e-przedsiębiorców. Naszym celem jest pełna obsługa logistyczna branży e-commerce, tak aby właściciele sklepów mogli skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Zapraszam wszystkich twórców dynamicznych e-firm, by pochwalili się swoim sukcesem, poprzez udział w e-Gazelach Biznesu – mówi Jerzy Jóźkowiak, prezes Poczty Polskiej – Zachęcam także do odwiedzania strony ecommerce.poczta-polska.pl gdzie znaleźć można pełną ofertę Poczty Polskiej dla e-przedsiębiorców dodaje Jerzy Jóźkowiak.

– Sektor e-commerce przeżywa teraz okres bardzo dynamicznego wzrostu, dlatego zaangażowaliśmy się w tworzenie tego pierwszego w Polsce zestawienia najszybciej rozwijających się e-biznesów. Naszym zdaniem warto promować ludzi, którzy odpowiadają za sukces rynku szacowanego w 2014 r. na 35 mld złotych – mówi Tomasz Bogus, Prezes Zarządu Banku Pocztowego. – Chcielibyśmy, by tak jak w przypadku przyznawanych już od lat przez Puls Biznesu prestiżowych Gazel Biznesu, także e-Gazele stały się w przyszłości dla przedsiębiorców powodem do dumy i nagrodą, którą będą się chętnie chwalić – dodaje Tomasz Bogus.

Autorem rankingu jest Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia. Spośród firm z branży e-commerce, które wykażą się najwyższą dynamiką, wybrane zostaną te najlepsze. Co ważne, w rankingu nie jest istotna wielkość firmy. Najlepszym, podczas 5 Gal finałowych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Warszawie wręczone zostaną statuetki e-Gazel Biznesu.

– E-Commerce stanowi dziś jeden z najważniejszych obszarów działalności Poczty Polskiej i jej grupy. To także motor rozwoju całej gospodarki. Chcemy wspierać przedsiębiorczość nie tylko w dużych miastach, ale także na wsi i w mniejszych ośrodkach. To szansa na nowe miejsca pracy – podsumowuje Jerzy Jóźkowiak.

Poza Pocztą Polską partnerami Pulsu Biznesu w tworzonym rankingu są: Bank Pocztowy i MasterCard.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *