Paczkomaty InPost otrzymały nagrodę E-commerce we Francji

InPost France z Grupy Integer.pl został uhonorowany nagrodą E-commerce Paris 2015 w kategorii Logistyka. Konkurs został zorganizowany w ramach Paris Retail Week w Pavillon Porte De Versaille w Paryżu. Eksperci docenili InPost France za innowacyjne rozwiązania paczkomatowe – do samodzielnego nadawania i odbierania przesyłek w trybie 24/7 – dedykowane sektorowi e-commerce.

Paczkomaty InPost otrzymały nagrodę E-commerce we FrancjiTegoroczny E-commerce Paris 2015 był pierwszą edycją konkursu i został zorganizowany w czasie Paris Retail Week. Wydarzenie było skierowane do podmiotów funkcjonujących na rynku handlu detalicznego i w sektorze e-commerce.
W konkursie nominowano 22 finalistów w 7 kategoriach. Kryteria, którymi kierowali się eksperci podczas wyboru najlepszej firmy w kategorii Logistyka, dotyczyły innowacyjnego charakteru rozwiązania, wydajności świadczonej usługi, rentowności na podstawie wstępnych wyników sprzedaży oraz perspektywy rozwoju rynku.

„Nagrodę tę odbieramy przede wszystkim jako wyraz uznania dla szybko rosnącej grupy współpracujących z nami sklepów internetowych, które poznały zalety oferty Paczkomatów® i potwierdzają, że ta usługa jest coraz częściej wybierana przez ich klientów. Nagroda E-Commerce w obszarze logistyki jest też potwierdzeniem obustronnych korzyści z naszej współpracy z partnerami lokalizacyjnymi, np. sieciami handlowymi lub stacjami benzynowymi, którzy szybko zauważyli, że Paczkomaty® InPost pomagają zdynamizować działanie punktów sprzedaży, przyciągając do nich nowych klientów” – powiedział Olivier Binet, dyrektor zarządzający InPost France.

Najwyższą jakość Paczkomatów® InPost podkreśla otrzymanie licznych wyróżnień międzynarodowych m.in.: tytuł ‘Supplier of the Year’ podczas Post Expo 2014, czterokrotne zwycięstwo w prestiżowym konkursie World Mail Award w latach 2010 – 2013 czy nagroda „The Delivery Excellence Award 2014” w kategorii: „Best Carrier Contribution to Delivery Innovation”.

Więcej informacji na: www.integer.pl, www.inpost24.fr oraz en.ecommerceparis.com.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *