Orange Reyo – nowy smartfon pod marką Orange

Orange Polska wprowadza do sprzedaży nowy smartfon pod własnym logo. Urządzenie opracowane i wyprodukowane z myślą o klientach zadowoli zarówno doświadczonych użytkowników smartfonów jak i tych, którzy dopiero zamierzają z nich skorzystać. Smartfon dostępny jest w wybranych planach taryfowych już za 1 zł. z VAT.

OrangOrange Reyo jest pierwszym po długiej przerwie smartfonem wyprodukowanym na wyłączność Orange. Nowoczesny design urządzenia oraz wysokie parametry techniczne powodują, że może być urządzeniem najchętniej wybieranym przez klientów. Oparty jest na systemie Android 4,2. obsługuje transmisje HSDPA+, posiada duży ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, aparat 5 Mpx, dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz, 1GB pamieci RAM .

Smartfon wyróżnia się specjalnymi aplikacjami stworzonymi specjalnie dla Orange: Orange Assistant, która w przystępny sposób pokazuje i uczy posługiwania się tym telefonem oraz Orange Gesture, która umożliwia przypisanie gestu/symbolu do wybranej funkcjonalności .

Orange Reyo dostępny jest w ofertach „Smart Plan Multi, Smart Plan Halo” oraz „Przenieś numer do Orange” przy umowie na 24 miesiące:

oraz  w ofertach „Smart Plan Mix” przy umowie na 24 miesiące:

Orange Reyo został stworzony we współpracy z ZTE na wyłączność Orange Polska, spełnia najwyższe standardy i oczekiwania. Daje początek serii nowoczesnych urządzeń pod marką Orange.

Orange Reyo dostępny będzie we wszystkich salonach Orange już pod koniec tygodnia.
Więcej szczegółow na: www.orange.pl

http://blog.orange.pl/biuroprasowe/mediateka/uslugi-mobilne/smartfon-orange-reyo

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *