Od wiosny Eurolot wróci na północne nadmorskie trasy – do Heringsdorfu oraz z Ostravy do Splitu.

Wzorem ubiegłego roku, połączenie z Warszawy do Heringsdorfu będzie wykonywane w każdą sobotę począwszy od 24 maja. Ceny biletów zaczynają się od 299 zł w obydwie strony.

Z samego Heringsdorfu polecimy również do Berna i Zurichu (od 24 maja do 27 września) oraz Monachium i Wiednia (od 7 czerwca do 27 września).

pic09573Rejsy z Heringsdorfu do Austrii, Niemiec i Szwajcarii wykonywane są we współpracy z organizacją turystyczną Wyspy Uznam (Usedom Tourismus GmbH) oraz tamtejszym Stowarzyszeniem  Hotelarzy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników połączeń w sezonie 2013, zarówno na trasie Warszawa-Heringsdorf jak i na połączeniach niemieckich. Przez blisko 5 miesięcy przewieźliśmy na wyspę Uznam ponad 6000 polskich i niemieckich turystów. Współpraca z hotelarzami przebiegała bez zarzutu, a zlecenie wykonywania operacji na nowych trasach i podwojenie planowanej liczby rejsów w sezonie lato 2014 jest dla nas dowodem uznania i satysfakcji pasażerów – podkreśla Mateusz Kokosiński, Dyrektor Handlowy Eurolot.

Lotnisko w Heringsdorfie położone jest zaledwie 10 km od plaży w Świnoujściu. Podobnie jak w latach ubiegłych, będzie możliwość skorzystania z transferu pomiędzy lotniskiem a Świnoujściem.

Na wszystkich rejsach Eurolotu można skorzystać ze zniżek, które dla dzieci w wieku 2-15 lat będą wynosić 33 % od taryfy, natomiast dla niemowląt do 2 lat – 90% taryfy. W cenie biletów wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg.

Nowością w sezonie letnim będą również rejsy czarterowe z Ostrawy do Splitu.

Na mocy podpisanej umowy pomiędzy Eurolot a czeskim Biurem Podróży VITKOVICE TOURS, przewoźnik będzie wykonywał na zlecenie touroperatora loty czarterowe na tej trasie.

Rejsy odbywać się będą od 18 czerwca do 10 września 2014 w każdą środę. Pakiety pobytowe w Chorwacji z wylotami z Ostrawy będą dostępne za pośrednictwem sieci sprzedaży biura podróży Vitkovice Tours.

Dla Eurolotu jest to kolejna współpraca z zagranicznym touroperatorem i pierwsza umowa na rynku czeskim.

Cieszymy się, że nasza marka zaczyna być dostrzegana również na rynkach zagranicznych. Ostrava to już czwarte miasto, z którego można dolecieć z nami do Splitu. Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy z Vitkovice Tours również pasażerowie z Podbeskidzia będą mogli skorzystać z naszej lotów do Chorwacji, jako że oferta touroperatora skierowana jest zarówno na rynek czeski,
jak i polski
dodaje Mateusz Kokosiński.

Kilka dni temu przewoźnik uruchomił jeszcze jeden nowy kierunek do Chorwacji – połączenia pomiędzy Splitem a Krakowem.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *