Ocieplacze ciała HOT PACK

O czym marzymy stojąc na przystanku w chłodny dzień? Jakie myśli przebiegają nam po głowie, gdy w prognozie pogody zapowiadają minusowe temperatury? Niestety, w porze jesienno-zimowej jesteśmy narażeni na chłód i marznięcie. Dyskomfort z tym związany zna chyba każdy. Co zrobić, by pomimo zimna rozgrzać skostniałe ręce czy stopy? Z pomocą przychodzą ocieplacze ciała HOT PACK

HOT PACK to ocieplacz, który rozgrzewa się natychmiast po wyjęciu z opakowania dzięki reakcji, jaka zachodzi pomiędzy jego składnikami a tlenem. W ciągu kilku minut ocieplacze rozgrzewają się do temperatury 65-70 stopni C. Włożone do rękawiczki, buta lub kieszeni działają nieprzerwanie od 6 do 14 godzin zapewniając komfort pomimo przebywania w niskich temperaturach.

 

HOT PACK składa się z surowców mineralnych: z żelaza, węgla, soli, diatomitu i wermikulitu. Ocieplacze są szczególnie polecane osobom przebywającym na zimnie, czy to podczas pracy, ćwiczeń fizycznych czy podczas dojazdów zimą do pracy lub szkoły. Jednym słowem powinny być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa i długotrwała ochrona przed zimnem. Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że osoby wystawione na oddziaływanie zimna są w szczególności narażone na problemy ze zdrowiem. Czasami ciepła kurtka, czapka i rękawiczki nie wystarczą by utrzymać ciepło. Czy warto narażać się na przeziębienie czy chorobę?

Ocieplacze ciała HOT PACK są atestowanymi i bezpiecznymi produktami. Zostały przebadane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego i posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej HŻ/C/01011/12. Certyfikat ten zaświadcza, że ocieplacze wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem nie stanowią zagrożenia dla zdrowia człowieka. Ocieplacze są niepalne i wolne od substancji toksycznych. Produkt posiada również Certyfikat ISO 9001:208.

Ocieplacze ciała HOT-PACK można kupić w punktach Neoflam Poland lub za pośrednictwem www.sklep.neoflam.pl w cenie: Ocieplacz stóp 5,50 złotych, Ocieplacz dłoni 5,00 złotych, Ocieplacz ciała 5,00 złotych, Ocieplacz kieszonkowy 4,50 złotych, Ocieplacz turystyczny 20,00 złotych.

 

Producentem ocieplaczy jest Farmtech Korea. Wyłącznym dystrybutorem Neoflam Poland.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *