Noworoczne prezenty dla klientów Neostrady i FunPack-a

Na powitanie nowego roku Orange Polska przygotował kolejną porcję promocyjnych ofert z atrakcyjnymi prezentami. Wszyscy klienci zamawiający Neostradę lub FunPack-a otrzymają bez dodatkowych opłat, na cały czas trwania umowy, pakiet Telewizji Tu i Tam z kanałami TV i filmami, które można oglądać na komputerze, smartfonie lub tablecie. Z kolei na zamawiających Orange TV lub FunPack-a wraz z pakietem nc+, czeka prezent w postaci pojemnego dysku do nagrywarki w dekoderze telewizyjnym. Pozwala on zarejestrować ponad 220 godzin filmów i programów telewizyjnych i obejrzeć później, w dogodnej dla siebie chwili. Dodatkowo, klienci decydujący się na usługę  Orange TV otrzymają w pakiecie podstawowym 2 nowe kanały: Eurosport HD i MiniMini+ HD.

OrangZ noworocznej promocyjnej oferty można skorzystać od dziś (3 stycznia br.). Każdy, kto przedłuży lub podpisze nową umowę na Neostradę, Neostradę z Telewizją lub FunPack-a (czyli telefon, telewizję i internet) otrzyma bezpłatnie specjalny promocyjny pakiet Telewizji Tu i Tam. Można z niego korzystać przez cały czas trwania umowy, czyli przez 12 lub 24 miesięcy, w zależności od wybranej przez klienta opcji. W pakiecie znajduje się 46 popularnych kanałów telewizyjnych dla całej rodziny (m.in. TVN24, TVP Seriale, BBC World News czy TVN Style) i 35 filmów – co tydzień 2 filmy będą zmieniane na nowe. Fanów sportu z pewnością ucieszy też dostęp do materiałów stacji Orange sport i Eurosport, a miłośników seriali – przedpremierowe odcinki wybranych seriali TVP. Telewizję Tu i Tam można mieć zawsze przy sobie – na smartfonie, tablecie czy laptopie. Aby skorzystać z promocyjnego pakietu, wystarczy po podpisaniu umowy na neostradę lub FunPacka aktywować go na www.orange.pl.

Kolejną noworoczną ofertę przygotowano dla wszystkich, którzy nie chcą przegapić żadnego filmowego hitu czy ulubionego programu telewizyjnego. Klienci, którzy w okresie trwania promocji zdecydują się podpisać lub przedłużyć umowę na telewizję Orange TV (samodzielnie lub w pakiecie z internetem bądź z internetem i telefonem) i dokupią do podstawowego zestawu programów telewizyjnych jeden z pakietów telewizji nc+, otrzymają w prezencie dysk PVR o pojemności 320 GB. Aby zacząć nagrywać, wystarczy włożyć dysk do dekodera i nacisnąć odpowiedni przycisk na pilocie. W sumie dysk pomieści nawet 98 godzin filmów i programów w jakości HD, lub 228 godzin materiałów w jakości SD.

Dodatkowo, wszyscy klienci , którzy od dziś (3 stycznia) przedłużą lub podpiszą nową umowe na Neostradę z telewizją lub FunPack-a, znajdą w podstawowym pakiecie telewizyjnym 2 nowe kanały: czołowy polski kanał sportowy Eurosport HD, a w nim mnóstwo sportowych emocji i transmisji z największych wydarzeń sportowych na świecie oraz MiniMini+ HD, który na pewno sprawi dużo radości najmłodszym widzom.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *