Nowe rozwiązanie dla e-commerce

WoraPay, czyli mobilny system płatności oferuje nową usługę dla segmentu e-commerce. Nowa usługa jest odpowiedzią na wyrażaną przez klientów chęć maksymalnego uproszczenia płatności on-line.

WoraPay logo2JPGOferowana przez WoraPay usługa jest stworzona dla sklepów internetowych. Stanowi ona alternatywę dla takich systemów płatności on-line jak pay pal czy płatności za pomocą kart, przy pomocy których możemy zapłacić w wielu sklepach w Internecie. By móc korzystać z nowej usługi w systemie WoraPay należy na swoim telefonie zainstalować aplikację bankową typu e-wallet: WioPay (jednak inne aplikacje bankowe również mają możliwość przystąpienia do korzystania z usługi).

Idea usługi polega na tym, że konsument po dokonaniu zakupu on-line potwierdza go wpisując swój numer telefonu w panelu zatwierdzającym nabycie danego towaru. Jest to o tyle wygodne, że nie musi on już podawać numeru karty kredytowej. Po dokonaniu zakupu aplikacja ze sklepu internetowego wysyła rachunek na podany wcześniej numer telefonu następnie jest on odczytywany przez aplikację WioPay zainstalowaną w telefonie. Jedyne co musi zrobić klient to potwierdzić transakcję lub zrezygnować z zakupu.

Nowa usługa jest dobrym rozwiązaniem w momencie gdy nie dysponujemy żadną gotówką, a chcemy zakupić jakiś produkt w sklepie on-line Dzięki nowej usłudze możemy podać numer telefonu osoby dokonującej za nas zapłaty i to na jej telefon zostanie wysłany rachunek. Jedyne co musi zrobić osoba za nas płacąca, to potwierdzić transakcję. Wielu klientów nadal preferuje płatność przy odbiorze. Nowa usługa w systemie WoraPay posiada rozwiązanie także dla tego typu metody płatności. W momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera,  przy pomocy telefonu komórkowego odbiorca może zeskanować etykietę z kodem QR  znajdującą się na paczce, lub kod kreskowy przesyłki. W zamian rachunek trafiłby do aplikacji WioPay i należałoby go już tylko zatwierdzić. Jest to idealne rozwiązanie dla firm kurierskich czy sklepów dostarczających żywność do domu, a także dobra alternatywa dla płatności gotówką przy odbiorze.

Nowa usługa systemu WoraPay stanowi dobrą alternatywę dla istniejących już możliwości płatności online. Podstawowym jego celem jest usprawnienie zakupów dokonywanych w sklepach online. Nowa usługa jeszcze bardziej skróci czas transakcji i usprawni ją dzięki możliwości zapłaty przy pomocy telefonu komórkowego bez użycia karty kredytowej.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *