Nowa promocja w sieci Multikino dla użytkowników BLIKA

Polski Standard Płatności wraz z siecią Multikino przygotował kolejną niespodziankę dla wszystkich korzystających z płatności mobilnych. Każdy klient, który wyda minimum 50 zł na stronie multikino.pl, za pomocą BLIKA, otrzyma voucher uprawniający do wymiany na bilet! Promocja obowiązuje do 5 maja 2016r. 

multikinoMultikino jest jedną z największych sieci kin w Polsce, która przyciąga tysiące miłośników filmów. Będą oni mieli kolejną możliwość otrzymania darmowych voucherów wymiennych na wszystkie seanse 2D. Wystarczy złożyć zamówienie na stronie multikino.pl za minimum 50 zł i wybrać BLIK spośród dostępnych metod płatności. Promocja potrwa do 5 maja.

Aby skorzystać z BLIKA należy wejść do aplikacji mobilnej naszego banku-uczestnika systemu (do wyboru mamy Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank (a także Orange Finanse) i PKO Bank Polski (oraz Inteligo) oraz wygenerować jednorazowy, sześciocyfrowy kod BLIK. Następnie musimy wpisać kod na terminalu i potwierdzić transakcję na swoim telefonie.

Z BLIKA może korzystać obecnie ponad 1,6 miliona użytkowników, a od uruchomienia systemu w lutym ubiegłego roku dokonano ponad 2,5 miliona transakcji. BLIKIEM można płacić w ponad 130 tysiącach terminali płatniczych w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i lokalach usługowych oraz w większości sklepów internetowych za pośrednictwem większości polskich agentów rozliczeniowych i integratorów płatności internetowych, takich jak: eService, Dotpay, Przelewy24, Transferuj.pl, CashBill, eCard, PayTel, czy First Data. Za pomocą BLIKA można także wypłacić w bezpieczny sposób gotówkę z większości, bo z ponad 14,5 tys. bankomatów (należą do nich między innymi bankomaty sieci Euronet oraz Planet Cash) oraz dokonać płatności bezpośrednio na numer telefonu w usłudze P2P (w tej chwili w ING Banku Śląskim, Banku Millennium, BZ WBK oraz mBanku).

Więcej informacji na temat nowego systemu płatności mobilnych BLIK można znaleźć na stronie http://www.blikmobile.pl oraz na stronie Polskiego Standardu Płatności – http://www.polskistandardplatnosci.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *