NC+ bez YouTube

nc plus, NC+4 grudnia – wraz z aktualizacją oprogramowania na dekoderach NC+ – która była konieczna wraz z wprowadzeniem usługi NC + go TV – z dekoderów operatora zniknęła aplikacja YouTube.

To już drugi raz, gdy aplikacja znika z dekoderów NC+ (poprzednio kilka lat temu z urządzeń platformy N). Operator nie informował przed dokonaniem aktualizacji o wyłączeniu usługi i modyfikacji oprogramowania dekoderów.

Aplikacja YouTube była dostępna dla klientów korzystających z dekoderów firmy ADB – np. tzw. MediaBox. Na początku grudnia NC+ wprowadziło zmiany w działaniu usługi NetVod +– zmieniając jej nazwą na NC+ go tv. Przy okazji zmieniono oprogramowanie dekoderów oraz dodano nowe kolekcje multimedialne – min. MTV, Nickelodeon, i tym podobne.

– Funkcjonalność You Tube, była dostępna tylko na niektórych dekoderach oferowanych w nc+. Jej świadczenie zostało wstrzymane ze względu na ograniczenia prawne. – usłyszeliśmy w biurze prasowym NC+.

Według biura prasowego już od dłuższego czasu klienci wchodzący do serwisu byli informowani o tym, że jest to usługa promocyjna, która będzie świadczona w zależności od ograniczeń prawnych i technologicznych. Zdaniem NC+ wycofanie tej funkcjonalności z oferty nie stanowi zmiany umowy.


Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

2 thoughts on “NC+ bez YouTube”

  1. Sranie w banie. Programiści którzy napisali soft, zrobili to tak nieudolnie, że YouTube się ciągle wieszał. Raz filmy działały, raz nie. Napisali sobie że mogą wycofać i że nie jest to zmiana warunków umowy, bo dali ciała i nie potrafili by zapewnić supportu technicznego dla tego oprogramowania.

  2. dziadostwo ze muszę podłączać osobny odbiornik z youtubem by dzieci mogły posłuchać piosenki lub oglądać bajki dziadostwo może całkiem niech zabiorą wszystkie aplikacje i puszczają radio z przerwą jak za komuny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *