NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA ZADAJEMY SAMI SOBIE KAMPANIA PROMOCYJNA NOWEGO SEZONU SERIALU HBO BEZ TAJEMNIC

Najważniejsze pytania zadajemy sobie sami to hasło promocyjne nowego sezonu serialu  HBO Bez tajemnic. Kampania reklamowa pojawi się w telewizji, radiu, prasie, Internecie oraz w kinach na terenie całej Polski. Premiera telewizyjna Bez tajemnic zaplanowana jest na 12 listopada w HBO. W ramach promocji serialu HBO odkoduje od 12 listopada pierwsze pięć odcinków w HBO GO i HBO OD.

Bohaterowie serialu Bez tajemnic w ramach spotkań z terapeutą zadają sobie wiele ważnych, życiowych pytań. To one stają się punktem wyjścia do rozmowy i poszukiwania siebie. Na ich podstawie zbudowana jest idea promocji serialu.

 

Kampanię telewizyjną zapowiadającą serial obejmują spoty emitowane w TVN 24, TVP Info oraz Polsat News. Spoty radiowe można usłyszeć w RMF FM, PR3, Radiu ZET, a także w TOK FM, Chilli ZET i RMF Classic. Na potrzeby kina został przygotowany specjalny 70-sekundowy spot emitowany w wybranych kinach na terenie całej Polski.

 

Kampania w Internecie realizowana jest na największych portalach: Onet.pl, Gazeta.pl, Interia.pl oraz WP.pl, a także w serwisach nawiązujących do tematyki produkcji, między innymi w serwisach internetowych: zwierciadlo.pl, kobieta.wp.pl i WysokieObcasy.pl. W ramach promocji planowana jest także kampania w Google oraz na portalu społecznościowym Facebook.

 

HBO Polska przygotowało kreację kampanii we własnym zakresie. Za kreacje internetowe   odpowiedzialna jest firma Media Contact. Za planowanie i zakup mediów odpowiadają dom mediowy MPG oraz Media Contacts. Kampania promocyjna potrwa do 29  listopada.

 

Serial Bez tajemnic jest polską produkcją HBO. W drugim sezonie przez siedem tygodni, od poniedziałku do piątku, widzowie będą mogli śledzić terapie poszczególnych pacjentów Andrzeja Wolskiego. W każdy poniedziałek w Bez tajemnic będzie pojawiać się Natalia (Magdalena Cielecka) – bezdzietna prawniczka, borykająca się z problemem usuniętej wiele lat temu ciąży. We wtorki postać Antka (Stanisław Cywka) przybliży widzom świat dziecka w obliczu rozwodu rodziców – Jacka i Anity Skotnickich (Łukasz Simlat i Ilona Ostrowska). W środy pacjentem Andrzeja Wolskiego będzie Gustaw (Janusz Gajos), dyrektor dużego konsorcjum budowlanego, który cierpi na „napadowy zespół lękowy”. Marta (Julia Kijowska), studentka ASP, która nie chce rozpocząć leczenia wykrytego właśnie nowotworu, będzie odwiedzać terapeutę w każdy czwartek. Tak jak w pierwszym sezonie serialu, piątek jest dniem, w którym Andrzej Wolski będzie spotykał się ze swoją superwizorką – Barbarą (Krystyna Janda). W serialu pojawi się również Marysia (Danuta Stenka) – dawna miłość głównego bohatera, spotkana przypadkiem przed gabinetem Barbary.

 

Premiera drugiego sezonu serialu Bez tajemnic odbędzie się 12 listopada w HBO, HBO OD i HBO GO. Produkcja składa się z 35 odcinków, które będą pokazywane od poniedziałku do piątku o godz. 22.00 w HBO przez siedem kolejnych tygodni. Powtórki kolejnych odcinków będą emitowane o godz. 23.00 w HBO2.

 

Z okazji premiery serialu HBO odkoduje pierwsze pięć odcinków Bez tajemnic w HBO GO i HBO OD od 12 listopada na miesiąc. Dodatkowo zaplanowana została emisja odkodowanych pięciu pierwszych odcinków Bez tajemnic w niedzielę, 18 listopada o godz. 20.00 w HBO2.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *