Lataj taniej z Eurolotem – Dobre ceny na nowe kierunki

Linie lotnicze Eurolot proponują promocyjne ceny biletów na połączeniach krajowych i zagranicznych. Dzięki nim podróż do Paryża, Helsinek, Brukseli, Zurychu czy Mediolanu jest naprawdę w zasięgu ręki!

pic1737129 stycznia rozpoczeła się promocja biletów z Wrocławia i Gdańska. Za 399 zł – cena biletu w obie strony – polecimy z Wrocławia do Paryża, Zurychu, Brukseli oraz Mediolanu. W tej samej cenie są bilety z Gdańska do Helsinek, Hamburga, Brukseli i Zurychu. Za przelot pomiędzy Gdańskiem a Wrocławiem zapłacimy 299 zł. Bilety w promocji są sprzedawane w od 29 stycznia do 5 lutego i dotyczą rejsów

w terminach między 3 marca a 15 czerwca. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

W promocji będą również bilety na połączenia międzynarodowe kupowane spoza granic Polski. Bilety na przelot do Wrocławia z Paryża i Brukseli oraz do Gdańska z Helsinek i Brukseli będą kosztować 109 euro.

Za połączenia z Zurychu do Gdańska i Wrocławia pasażerowie zapłacą 129 franków szwajcarskich.

W dalszym ciągu są dostępne bilety w cenie 399 zł na rejsy realizowane przez Eurolot: z Krakowa do Zurychu i Amsterdamu, z Gdańska do Amsterdamu oraz z Rzeszowa do Paryża i Rzymu (na podróże do 29 marca). Cena biletów z Gdańska do Krakowa wynosi od 299 zł w obie strony.

Jesteśmy przekonani, że rejsy w tak atrakcyjnych cenach realizowane z portów regionalnych spotkają się z dużym zainteresowaniem pasażerów. Promowane przez nas połączenia są atrakcyjnymi kierunkami zarówno dla osób podróżujących w celach biznesowych, jak i dla turystów. Ceny biletów podawane  są za połączenia w obie strony, a pasażerowie mogą mieć pewność, że nie zawierają one żadnych ukrytych kosztów dodatkowych” – powiedziała Karina Lisowska, rzecznik prasowy Eurolot.

Wszystkie loty regionalnej linii lotniczej Eurolot odbywają się nowoczesnymi i wygodnymi samolotami Bombardier Q400 NextGen. Na pokładzie, do dyspozycji pasażerów, są tablety, a także urozmaicony catering. Kupując bilety Eurolotu można skorzystać ze zniżek, które dla dzieci w wieku 2-15 lat wynoszą 33% od taryfy, a na połączeniach z Gdańska do Krakowa lub Wrocławia cena biletu dla dziecka to 249 zł w obie strony. Dla niemowląt do lat 2 zniżka wynosi 90%. W cenę biletu wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg oraz bagaż kabinowy.

Więcej informacji oraz rezerwacja biletów: www.eurolot.com

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *