Kultowy „Reksio” powraca!

Jest z nami od blisko pięćdziesięciu lat: odważny i honorowy, pomaga słabszym, rozwiązuje podwórkowe spory i znajduje wyjście z każdej opresji. Jego przygody śledzili nasi rodzice, potem my, teraz towarzyszy naszym dzieciom. Teraz nową kolekcją produktów z wizerunkiem kultowego kundelka, który wywołuje uśmiech na twarzach wielu pokoleń można kupić w salonach Empik w całej Polsce.

EMPIK_Reksio_kolekcja  (1)Reksio przyszedł na świat w roku 1967 w Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej. Ciekawski i żądny przygód kundelek od razu zaskarbił sobie sympatię widzów i na stałe zagościł w wielu sercach.

Gadżety z nowej kolekcji Empiku przypominają o jednej z najważniejszych polskich postaci bajkowych i odwołują się do miłych wspomnień z dzieciństwa. Mówiąc krótko – powstały by poprawiać humor!

W kolekcji Empiku znajdziemy produkty dla dorosłych wielbicieli Reksia, jak i dla maluchów, które dopiero go poznają: kubki, talerze, poduszki, torby na ramię, podkładki pod laptopa, piórniki, ołówki, zeszyty i notatniki, kolorowanki podłogowe, klocki drewniane, magnesy szklane oraz wiele innych.

EMPIK_Reksio_kolekcja_etui na laptopa, podkładka pod laptopa i notatniki  (5)Kolekcja powstała w ramach projektu STREFA SZTUKI, którego celem jest przypominanie i propagowanie zjawisk polskiej kultury. Przedmioty codziennego użytku z jej symbolami sygnowali dotąd swoimi nazwiskami tacy twórcy jak: Joanna Sarapata, Andrzej Pągowski, Juliusz Machulski czy Fundacja Wisławy Szymborskiej. Bohaterami jednej z poprzednich kolekcji były także kultowe postaci polskiego komiksu – „Tytus, Romek i A’Tomek”.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *