Jak zabezpieczyć klucze na wypadek zgubienia?

Każdy z nas bez względu na wiek, codziennie przebywa w miejscach o dużym natężeniu ludzi. Czasem jest to centrum handlowe, przyosiedlowy bazarek, biurowiec, przychodnia, autobus lub tramwaj. Nasze głowy cały czas zaprzątają tysiące myśli. Tłum i wiele spraw na głowie to niebezpieczny duet, który osłabia naszą czujność i naraża na zgubienie lub pozostawienie swoich cennych rzeczy w miejscach publicznych. Jak potwierdzają statystyki biur rzeczy znalezionych, klucze do mieszkania i kluczyki samochodowe to najczęściej gubione przez nas przedmioty.

mySafety_bezpieczne Klucze 3Naszą koncentrację może osłabiać wiele czynników wśród nich zmęczenie, zbyt duża ilość obowiązków, ale także wiek, silnie wpływający na percepcję i pamięć. Codziennie jesteśmy w ruchu a przemieszczając się wielokrotnie w ciągu dnia, okazje do zgubienia kluczy pojawiają się na każdym kroku. Szczególną uwagą powinniśmy objąć naszych bliskich w podeszłym wieku. Jak wynika z danych biura rzeczy znalezionych to właśnie te osoby najczęściej zgłaszają się po zagubione przedmioty, w tym klucze.

 

 

mySafety_Bezpieczne KluczePakiet mySafety Bezpieczne Klucze to idealne rozwiązanie chroniące klucze. Dzięki tej usłudze, mamy możliwość odzyskania utraconych kluczy już w ciągu 48 godzin od ich zgubienia. Pakiet zawiera hologram z unikalnym ID, brelok oraz wskazówki dla znalazcy, który 24 godziny na dobę może skontaktować się z bezpłatną infolinią mySafety i powiadomić o znalezionym przedmiocie. Dodatkowo mySafety oferuje ubezpieczenie kluczy na wypadek ich bezzwrotnej utraty, w ramach którego zapewnia zwrot poniesionych kosztów, takich jak dorobienie kluczy lub wymiana zamków nawet do 3000 zł. Z tego typu usług korzystają tysiące Polaków.

Pamiętajmy by klucze trzymać zawsze w miejscach zamykanych na suwak (jak choćby saszetka) oraz dopiąć do nich brelok, dzięki czemu w momencie ich wysunięcia się z kieszeni, zwiększymy prawdopodobieństwo ich dostrzeżenia.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *