ITCARD rozpoczyna rebranding bankomatów

Do końca roku zostanie zmieniona identyfikacja wizualna ponad 1700 bankomatów w całej Polsce. Będą one działały pod marką Planet Cash. Wraz z wprowadzeniem nowej marki, ITCARD planuje rozszerzenie dotychczas oferowanych usług.

PLANET CASH LogoITCARD S.A., operator drugiej co do wielkości niezależnej sieci bankomatów w Polsce, rozpoczął proces rebrandingu swoich bankomatów. Funkcjonującą obecnie markę Planet Cash 4 You zastąpi nowa marka – Planet Cash. Proces zmiany potrwa do końca roku i obejmie docelowo ok. 1760 urządzeń w całej Polsce.

„Nadanie spójnego wizerunku naszym markom jest dla nas obecnie jednym z priorytetów z racji  dynamicznego rozwoju oferowanych przez nas usług. Dobrym przykładem jest tu choćby marka Planet Cash. W tym roku jako pierwsi w Europie na tak szeroką skalę wprowadziliśmy bankomaty biometryczne. Zależy nam na tym, aby osoby chcące skorzystać z technologii biometrycznej przy wypłacie gotówki, mogły bez problemu rozpoznać nasze bankomaty. Zmiana jest efektem strategii rozwoju firmy na kolejne lata. ” – komentuje Piotr Kawczyński, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Sieci Planet Cash.

Celem ITCARD S.A jest zbudowanie najnowocześniejszej i najbezpieczniejszej sieci bankomatów w  Europie, dlatego też firma stawia na popularyzację usług wykorzystujących rozwiązania biometryczne, czyli identyfikowanie klientów za pomocą biometrii naczyń krwionośnych palca. Do końca roku 1760 bankomatów Planet Cash będzie wyposażonych w czytniki Finger Vein, które zostały stworzone i opatentowane przez japońską firmę Hitachi. Pozwoli to klientom wypłacać gotówkę i dokonywać innych transakcji (sprawdzenie salda, szybki przelew itp.) za pomocą własnego palca. Z technologii tej będą mogli korzystać wszyscy klienci polskich banków, którzy zarejestrowani są w  bazie biometrycznej.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Wykop
 • Live
 • Twitter
 • PDF

One thought on “ITCARD rozpoczyna rebranding bankomatów”

 1. Osobiście odradzam korzystanie z tych bankomatów.
  We wrześniu próbowałem wybrać z jednego 600zł, jedyne co zobaczyłem to kartka z informacją o jakimś błędzie urządzenia, pieniędzy nie wypłacił jednak z konta znikneły już po godzinie.
  Telefony na infolinie nic nie wnosiły, wypełniony formularz kontaktowy na stronie firmy został bez odpowiedzi.
  Zgłoszona reklamacja a pieniędzy do tej pory nie odzyskałem
  OMIJAJCIE TE BANKOMATY Z DALEKA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *