InPost wspiera PROJEKT Szlachetna Paczka

10 groszy z każdej paczki obsłużonej przez InPost trafi na rozwój projektu, który dociera do najbardziej potrzebujących.

Szlachetna Paczka_01InPost wspiera projekt SZLACHETNA PACZKA. Z każdej przesyłki doręczonej za pośrednictwem InPost, operator pocztowy przekaże 10 groszy na konto organizatora. Wystarczy, że klient, który zamówił produkt w e-sklepie i skorzystał z dostawy oferowanej przez InPost, zarejestruje numer swojej przesyłki w formularzu na stronie twoj.inpost.pl/szlachetnapaczka.

SZLACHETNA PACZKA to projekt, który już od 15-stu lat wspiera potrzebujące rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. W zeszłym roku w organizację zaangażowanych było niemal milion Polaków, a wartość pomocy przekroczyła 41 mln zł.

„Każda paczka doręczona przez InPost – pocztą, kurierem lub do Paczkomatu® – może wesprzeć szczytny cel. Jesteśmy przekonani, że dzięki ogromnej skali zaangażowania naszych klientów w akcję uda się pomóc wielu rodzinom przed Świętami Bożego Narodzenia” – powiedział Sebastian Anioł, prezes zarządu InPost.

Wsparcie SZLACHETNEJ PACZKI jest możliwe także w przypadku skorzystania z dedykowanych opcji dostawy Allegro InPost, które są dostępne na ponad 5 mln aukcji na największej polskiej platformie handlowej. Jesienią 2014 roku uruchomiono opcje Allegro InPost Polecony i Allegro Paczkomaty InPost, które obejmują również darmowy zwrot kupionego towaru. Tuż przed rozpoczęciem tegorocznego szczytu świątecznego InPost wdrożył trzecią dedykowaną opcję dostawy – Allegro Kurier InPost. Będzie to najtańsza opcja dla dostaw kurierskich – doręczenie paczki o wadze do 30 kg będzie kosztować zaledwie 9,90 zł. Zasady pozostają takie same – klient powinien zarejestrować numer swojej paczki na stronie internetowej twoj.inpost.pl/szlachetnapaczka, po czym InPost przekaże 10 groszy na konto projektu.

„Wsparcie naszego projektu przez InPost jest dowodem na to, jak niewiele trzeba, by w prosty sposób sprawić radość innym w okresie przedświątecznym. Dzięki współpracy z naszym partnerem zebrane środki zostaną przekazane na działanie i rozwój projektu, który z roku na rok dociera do coraz szerszego grona najbardziej potrzebujących rodzin w całej Polsce. Każda zarejestrowana paczka, z której InPost przekaże 10 groszy, jest bardzo ważna” – dodała Anna Sroka ze Stowarzyszenia WIOSNA, organizatora SZLACHETNEJ PACZKI.

Więcej informacji na: www.twoj.inpost.pl oraz www.integer.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *