InPost Canada podpisał umowę z Newegg

Wygodna dostawa do Paczkomatów® InPost dla klientów e-sklepu Newegg

Spółka InPost Canada1 rozpoczęła współpracę z Newegg – amerykańskim liderem branży e-commerce. Umowa obejmuje dostawę towarów zamówionych w kanadyjskim oddziale sklepu internetowego Newegg do Paczkomatów® InPost. Obecnie na terenie Kanady działa łącznie 60 maszyn. Terminale rozmieszczone są w Toronto oraz regionie Greater Toronto Area (GTA). Plany ekspansji obejmują rozlokowanie kolejnych 200 urządzeń do końca 2015 roku.
Newegg jest jednym z liderów sprzedaży elektroniki w internecie. Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych firma ma ponad 25 milionów klientów i działa na 9 międzynarodowych rynkach, w tym w Polsce. Dotychczas e-sklep oferował tylko dostawę do domu.

Paczkomat_Kanada„Newegg nieustannie pracuje nad wdrażaniem innowacji, których celem jest podnoszenie satysfakcji konsumentów, a także oferowanie serwisu i produktów najwyższej jakości. Zaproponowanie klientom Newegg opcji dostawy do Paczkomatów® InPost wpisuje się w wizję rozwoju i będzie pozytywnie wyróżniać nasze usługi na tle innych e-sklepów” – komentuje Kunal Thakkar, Senior Vice President of Operations w Newegg.

Dostawa zamówień do Paczkomatów® InPost jest wydajniejsza zarówno pod względem szybkości realizacji usługi, jak również atrakcyjniejsza cenowo w porównaniu do tradycyjnych form doręczeń. Jak wykazały badania zlecone przez InPost2, aż 40% konsumentów jest bardziej skłonna do robienia zakupów online, gdy sklep oferuje dostawę do automatycznych punktów click&collect. Z kolei badania – przeprowadzone przez Akademię Morską w Szczecinie – wykazały, że nawet 64% użytkowników zrezygnowałaby z zakupu w sklepie internetowym, jeśli nie oferowałby on usługi dostawy zamówionego produktu do Paczkomatów® InPost3.

“Zautomatyzowane usługi click&collect – których najlepszym przykładem są Paczkomaty® InPost – są tym modelem dostawy, który jako jedyny gwarantuje e-klientom atrakcyjną cenę, szybkość realizacji, a przede wszystkim komfort odbioru przesyłek. Współpraca z tak silnym graczem rynkowym dowodzi, że spełniamy oczekiwania klientów w obszarze jakości dostawy dla produktów zamawianych online. Nasza kooperacja to także bardzo ważny etap związany z intensyfikacją prac, które mają na celu wprowadzenie spółki InPost na rynek amerykański.

Integracja z kanadyjskimi partnerami bez wątpienia będzie miała znaczący wpływ na sukces biznesu paczkomatowego w USA” – mówi Tony Jasiński, CEO InPost Kanada.

Więcej informacji na: www.integer.pl, www.inpost24.com oraz www.inpost24.ca.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *