Hybrydowe taksówki EcoCar już we Wrocławiu

23 lipca br. biało-zielone, hybrydowe taksówki EcoCar S.A. wyjechały na wrocławskie ulice. Do tej pory firma świadczyła swoje usługi jedynie w Warszawie. Po dwóch latach udanej ekspansji na stołecznym rynku, postanowiła zrealizować swoją unikalną strategię działania właśnie we Wrocławiu.

Na pasażerów czekały sympatyczne niespodzianki, a pierwsi klienci jeździli za darmo. Dodatkowo przez następne dwa miesiące wszyscy, którzy zamówią taksówkę przez darmową aplikację mobilną EcoCar zapłacą promocyjną stawkę 2,50 zł za km przez całą dobę.

ecocar-wroclaw

EcoCar S.A. to nowoczesna firma taksówkowa wdrażająca najnowsze technologie w zakresie obsługi klientów i zarządzania flotą pojazdów, działająca w trosce o środowisko naturalne. Z tego powodu na wrocławskie taksówki wybrano hybrydowe Toyoty Auris. „ Zachęcamy wrocławian do korzystania z naszych ekologicznych taksówek, które są nowe, niezawodne i nie przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska. Nasi kierowcy zostali przeszkoleni nie tylko w zakresie ekojazdy, ale też obsługi klienta na najwyższym poziomie i doskonale znają topografię miasta.” – powiedział Bogusław Salwach kierownik oddziału EcoCar S.A we Wrocławiu.

Spółka wprowadza nowe standardy na rynku korporacji taksówkowych. Wszystkie auta są wyposażone w foteliki do przewozu dzieci i terminale do kart płatniczych. Firma zapewnia również dogodne możliwości zamawiania ( aplikacja mobilna, strona www ) i płatności, w tym również przejazdy bezgotówkowe dzięki opcji Prepaid, dostępnej dla każdego klienta.

Pełna relacja zdjęciowa z otwarcia oddziału we Wrocławiu dostępna jest na naszym profilu na Facebooku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *