GG telefon, czyli jak dzwonić za grosze i nie płacić abonamentuGG telefon – http://telefongg.pl – to nowa usługa rozmów głosowych dla użytkowników popularnego komunikatora GG. Pasjonaci internetowych pogawędek mogą dzwonić z GG wprost na numery stacjonarne i komórkowe, polskie i zagraniczne w niskich cenach. GG Network SA wprowadziła nową platformę płatnych rozmów VoIP we współpracy z firmą easyCALL.pl.

Rozmowy głosowe przez Internet (VoIP – Voice over IP) zdobywają coraz większą popularność dzięki niskim kosztom połączenia i wygodzie użytkowania. Ceny połączeń, zarówno krajowych jak i zagranicznych, są o wiele niższe w porównaniu z telefonią tradycyjną. Koszt minuty połączenia w usłudze GG telefon na polski numer stacjonarny wynosi 7 gr., a ceny połączeń międzynarodowych zaczynają się już od 2 gr. za minutę rozmowy.


Opłaca się rozmawiać

Użytkownicy po pobraniu i uruchomieniu aplikacji GG telefon otrzymują bezpłatnie 1 minutę na przetestowanie usługi. Dodatkowo za każde odebrane 3 minuty połączenia, przyznawana jest również bezpłatna 1 minuta dla rozmów wychodzących.

 

Nie tylko komputer

Z nowej usługi rozmów głosowych przez Internet można korzystać również bez komputera. Wystarczy zaopatrzyć się w tzw. bramkę VoIP – niewielkie urządzenie, które po skonfigurowaniu i podłączeniu do Internetu i telefonu analogowego może służyć w domu lub pracy jako telefon działający w oparciu o usługę GG telefon.

 

Z wierzchu stacjonarny, a w tle nowoczesna technologia

Zaletą GG telefonu jest możliwość ustawienia własnego numeru stacjonarnego z numerem kierunkowym – dzięki czemu nadal jesteśmy dostępni pod tradycyjnym numerem telefonicznym, ale najważniejsze – nie musimy płacić obowiązkowego abonamentu miesięcznego. Płacimy jedynie za wykonane połączenia, podobnie jak to się odbywa w modelu pre-paid w telefonii komórkowej. Dodatkowo użytkownik może przenieść do GG telefon dotychczasowy numer telefonii stacjonarnej od innego operatora.

 

Zadzwoń do mnie na… GG

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość odbierania na GG połączeń przychodzących z numerów telefonów komórkowych i stacjonarnych. Wystarczy, aby nasz znajomy zadzwonił do nas na nr 221 221 221 i potem wybrał nasz nr GG. Wówczas komunikator GG w komputerze pełni rolę pełnoprawnego telefonu. Możemy dzwonić z komunikatora na numery telefonii stacjonarnej i komórkowej i odbierać takie połączenia.

 

Jak rozpocząć korzystanie z nowej telefonii?

GG telefon jest dostępny dla użytkowników nowego GG w wersji na komputer – można ją pobrać bezpłatnie ze strony http://www.gg.pl/info/pobierz/ Ikonka telefonii internetowej pojawia się w pasku aplikacji. Wystarczy w nią kliknąć i po uzupełnieniu konta korzystać z klawiatury znanej z telefonów komórkowych.

 

Niezależnie od płatnych połączeń, GG umożliwia prowadzenie bezpłatnych połączeń audio-video pomiędzy użytkownikami komunikatora (między numerami GG) – http://www.gg.pl/info/rozmowy/

 

Nowa usługa GG telefon zastąpiła dotychczasowe rozwiązanie.

Więcej o GG telefonie i Regulamin usługi na stronie: http://telefon.gg.pl

Więcej o nowym GG: http://gg.pl/info/

 

 

FILMY:

 

Krótko o GG telefon: http://youtu.be/crV8-_At4GQ

Pierwsze połączenie: http://youtu.be/dwpO6R1z8pk

Jak odbierać połączenia w GG: http://youtu.be/1Fx9Lx4liUQ

 

 

GG:

GG to niezmiennie najpopularniejszy w Polsce program do internetowych pogawędek, pomimo dynamicznego rozwoju serwisów społecznościowych oferujących elementy czatu. Kultowe statusy dostępności GG, jak np. „dostępny”, „zaraz wracam” stały się nieodłącznym atrybutem społeczności internetowej, nie mniej niż opisy tekstowe. GG umożliwia rozmowy tekstowe, głosowe i video, wysyłanie plików, dzielenie się plikami i przechowywanie plików dzięki usłudze GG Dysk, nawiązywanie połączeń telefonicznych.

 

GG jest dostępne w wersji na komputer, przeglądarkę i telefony komórkowe.

http://www.gg.pl/info/

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *