FOX Play w ofercie Vectry

FOX Play to nowy serwis VOD, dzięki któremu abonenci mogą oglądać wybrane seriale z oferty kanałów FOX i FOX Comedy.

Z usługi FOX Play można korzystać poprzez stronę foxplay.pl oraz już wkrótce aplikacje mobilne na smartfony i tablety z systemem iOS oraz Android (będą dostępne bezpłatnie w App Store i Google Play). Pierwszym operatorem w Polsce, który uruchomił FOX Play dla abonentów, jest Vectra.

2Dzięki FOX Play abonenci Vectry na terenie Polski mogą w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu i czasie oglądać najlepsze, wyróżnione wieloma nagrodami seriale i programy z oferty kanałów FOX i FOX Comedy. Nowa aplikacja umożliwia odtwarzanie całych odcinków seriali oraz wiele ciekawych materiałów dodatkowych.

Pierwszym w Polsce operatorem, który  udostępnił swoim abonentom FOX Play jest Vectra. Wszyscy jej klienci, począwszy od pakietu Platynowego, mogą korzystać z super usługi.

– Cieszymy się, że jako pierwsi w Polsce mogliśmy udostępnić naszym abonentom nową usługę FOX Play. Tym bardziej, że jest ona obecna na kilku rynkach europejskich. Wierzymy, że aplikacja FOX Play stanowić będzie świetne uzupełnienie dla programów telewizyjnych będących w ofercie Vectry – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za content telewizyjny w Vectrze.

W ramach aplikacji abonenci otrzymają dostęp do premierowych programów wkrótce po ich emisji w TV, a także do serialowej „biblioteki”. Znajdą się tu m.in. wszystkie najsłynniejsze produkcje na licencji FIC takie, jak seriale „Miasteczko Wayward Pines”, „The Walking Dead”, „Demony da Vinci”, „Technicy-magicy” czy „The Bridge: Na granicy”.

Niezmiernie cieszymy się z faktu wprowadzenia usługi FOX Play w Polsce we współpracy z Vectrą. Rewolucja cyfrowa zmienia sposób, w jaki korzystamy z mediów, a teraz dzięki FOX Play abonenci mogą w wygodny dla siebie sposób uzyskać dostęp do najlepszej oferty FOX i FOX Comedy w dowolnym miejscu – powiedział Sergio Falcón, wiceprezes ds. mediów cyfrowych w FIC na obszarze Europy i Afryki. – W FIC staramy się sprostać zapotrzebowaniu na treści udostępniane w technologii streamingu, oferując innowacyjne produkty i usługi zaprojektowane przez nas i wprowadzane we współpracy z naszymi partnerami. Dziś oferujemy widzom większy wybór, niż kiedykolwiek wcześniej.

Poza atrakcyjną ofertą serialową, aplikacja FOX Play daje dostęp do zwiastunów, wielu dodatkowych materiałów wideo (wywiady, reportaże) i galerii zdjęć, a także pozwala przejrzeć aktualny program telewizyjny.

Użytkownicy po rejestracji konta w aplikacji mają możliwość m.in. tworzenia różnych profili w ramach jednego gospodarstwa domowego, ustawiania przypomnień, oznaczania ulubionych programów czy ich oceniania. Dostępne są funkcje kontroli rodzicielskiej, a także dalszego odtwarzania przerwanego programu czy przełączenia się na oglądanie na innym urządzeniu.

Aplikacja jest niezwykle prosta w instalacji i w 100% bezpieczna – dla każdego i w każdym miejscu. FOX Play działa już na kilku rynkach w Europie, aplikacja i została w pełni dostosowana do polskich warunków w ramach strategii FIC, która zakłada stopniowe rozszerzanie zasięgu tej usługi i zwiększanie jej funkcjonalności.

FOX Play. Najlepsza oferta FOX dostępna w dowolnym miejscu.

http://www.foxplay.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *