Digital One przygotowała dla Plusa wakacyjne serwisy, m.in. Kino Letnie i Przystanek Samsung

Agencja Digital One przygotowała dla Polkomtel Sp. z o.o., operatora sieci Plus, 4 wakacyjne serwisy tematyczne: Wakacje, Przystanek Samsung, Wakacyjne Gadżety oraz Kino Letnie. Prezentują one szczegółowo ofertę Plusa związaną z wakacjami oraz nietypowe akcje letnie w jakie zaangażowana jest marka.

kino_letnieSerwis Kino ( www.plus.pl/kino ), z hasłem przewodnim „Ja+kino letnie”, dedykowany jest projektowi „100 leżaków i ekran”. To kino letnie, które nie po raz pierwszy zawita do Warszawy i Krakowa, a w tym roku także do Chorzowa. Marka Plus jest patronem tego wydarzenia, organizowanego przez Cyfrowy Polsat, FilmBox i Antyradio. Organizatorzy zapewniają ambitny repertuar aż do końca wakacji, 100 leżaków w każdej z lokalizacji i bezpłatny dostęp do Wi-Fi z Internetem LTE. Przed każdym z seansów widzowie mogą brać udział w zabawach i konkursach.

Serwis Wakacyjne Gadżety ( www.plus.pl/wakacyjne-gadzety ) prezentuje ofertę akcesoriów przydatnych na wakacjach (uchwyty samochodowe, ładowarki samochodowe, uchwyty do selfie etc.), które można otrzymać wybierając jeden z telefonów w  ofercie abonamentowej za 69,99 zł.

Serwis Wakacje („Ja+udane wakacje”, www.plus.pl/wakacje ) pełni rolę „koncentratora” dla ofert i akcji promocyjnych marki Plus przygotowanych specjalnie na czas wakacyjny, zwracając uwagę na aplikacje, akcesoria i usługi z oferty Plusa, które mogą być w tym okresie szczególnie przydatne (takie jak: nawigacja samochodowa, aplikacje zapewniające bezpieczeństwo czy specjalne pakiety roamingowe itp.)

przystanek_samsungWreszcie serwis Przystanek Samsung ( www.plus.pl/przystanek-samsung ) zachęca do aktywnego wypoczynku nad morzem razem z markami Samsung i Plus. Przystanek Samsung odwiedził już Dębki, a do 23 sierpnia potrwa w Kołobrzegu, zapewniając wypoczywającym w tych miejscowościach szereg atrakcji, m.in. Strefę Plusa ze specjalnymi ofertami, Strefę Fit (atrakcje sportowe), Strefę Kuchenną (warsztaty kulinarne dla dorosłych i dzieci), Strefę Gamingu (rywalizacja w grach) oraz Strefę Mistrzów Kodowania (warsztaty programistyczne).

Digital One współpracuje z Polkomtel Sp. z o.o. w obszarze digital od 4 lat, po wygraniu przetargu jesienią 2011 roku.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *