Darmowy certyfikat językowy od EF Education First na LinkedIn

EF Education First nawiązał współpracę z LinkedIn, udostępniając użytkownikom tej profesjonalnej sieci pierwszy na świecie, darmowy, wysokiej jakości certyfikowany test języka angielskiego.

logo-linkedIn_whW ramach programu pilotażowego, użytkownicy LinkedIn z krajów nieangielskojęzycznych, którzy zaktualizują swój profil i wybiorą angielski jako drugi język, zostaną zapytani czy chcą potwierdzić znajomość języka angielskiego rozwiązując test EF Standard English Test (EFSET). Użytkownicy, którzy skorzystają z tej opcji zostaną przekierowani na stronę EF, gdzie będą mogli rozwiązać darmowy test, a  klikając na końcu w przycisk LinkedIn „Add to Profile” (dodaj do profilu),  umieszczą certyfikat znajomości języka angielskiego bezpośrednio w swoim profilu LinkedIn. EF uruchomił EFSET zeszłej jesieni, rzucając wyzwanie przyjętemu przekonaniu, że wysokiej jakości testy znajomości języka muszą być drogie i skomplikowane w obsłudze. EFSET to niezależny test opracowany przez najlepszych na świecie ekspertów w dziedzinie oceny językowej, badań na dużą skalę i psychometrii.

Test EFSET jest dostępny za darmo dla każdego internauty i umożliwia standaryzowany pomiar aktualnego poziomu znajomości języka angielskiego, powiązany z wiodącym standardem międzynarodowym CEFR (Europejski System Opisu Kształcenia Językowego). EFSET jest pierwszym zestandaryzowanym testem języka angielskiego, który uwzględnia wszystkie poziomy biegłości językowej CEFR i jedynym testem wykorzystującym silnik wieloetapowych komputerowych testów adaptacyjnych (Computer Adaptive Multi-Stage Testing), który dostosowuje poziom trudności w czasie rzeczywistym w oparciu o indywidualne odpowiedzi osób badanych.

„Jestem przekonany, że EFSET będzie naprawdę atrakcyjnym narzędziem dla milionów użytkowników LinkedIn w Polsce, którzy chcą wykazać się znajomością języka angielskiego przed potencjalnym pracodawcą na LinkedIn i to bez ponoszenia kosztów lub niedogodności związanych z tradycyjnymi metodami” – powiedział Piotr Majdan, dyrektor zarządzający Education First w Polsce.

Więcej informacji na temat testu EFSET znajduje się na stronie www.efset.org.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *