Czy wiesz jak zabezpieczyć bagaż przed zimowym urlopem?

Zbliżają się ferie zimowe. Po świątecznym lenistwie wielu z nas planuje na ten czas wyjazd w góry. Zimowe szaleństwo jest świetną okazją do aktywnego wypoczynku, jednak nasze plany może pokrzyżować zagubiony bagaż. Czy wiesz że, prawie co 10 bagaż na lotniskach ginie bezpowrotnie?

Bezpieczny BagażW bagażu miłośnika sportów zimowych poza kosmetykami, znajduje się mnóstwo drogich ubrań, sprzętów i gadżetów. Zagubienie takiej walizki oznacza dużo kosztownych kłopotów. Wyobraźmy sobie nasze rozczarowanie, gdy na wymarzony urlop w śnieżnym kurorcie docieramy bez stroju na narty. Już sam brak gogli, bielizny termoaktywnej, a nawet kremu z filtrem UV może sprawić nam wiele problemów, a co dopiero brak tak drogiego elementu, jakim jest strój.

Aby zmniejszyć ryzyko zamiany naszego bagażu na lotnisku, warto wyróżnić swoją walizkę np. kupując ją w pstrokatym kolorze. Co jeśli jednak dojdzie do najgorszego i nasz bagaż zostanie zagubiony? Naklejka z naszym imieniem i nazwiskiem, adresem, czy telefonem jest ryzykowną opcją ze względu na rozpowszechnienie naszych danych. Na rynku znalazł się jednak produkt, który zapewnia nam anonimowość. Jedną z dostępnych opcji jest pakiet mySafety Bezpieczny Bagaż. Składa się on ze specjalnej zawieszki z unikalnym numerem identyfikacyjnym oraz numerem telefonu czynnej całodobowo infolinii, pod który można zgłosić zgubę. Połączymy się wtedy z konsultantem, który następnie pomoże właścicielowi namierzyć zgubę i przyspieszy jej powrót. To niedrogie rozwiązanie różni się od ubezpieczenia tym, że zaginiony bagaż wróci do ans nawet w 24 godziny od momentu odnalezienia, bez względu na miejsce pobytu.

Przezorny zawsze zabezpieczony! Dlatego już teraz, planując zimowy urlop, warto zadbać o wszystkie szczegóły, tak by w razie nieprzewidzianych sytuacji nie narażać się na niepotrzebny stres i cieszyć się beztroskim urlopem.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *