Bluey w serii filmów dla dzieci

Popularny samolot Bluey został głównym bohaterem serii filmów dla dzieci „Bluey The Movie”, opowiadających w zabawny sposób o lotnictwie.

Pierwsza animacja jest już dostępna na kanale You Tube KLM pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=OCqTSbROa-w. 4-minutowy film w ciekawy sposób przedstawia przygodę głównego bohatera, jego taty oraz przyjaciółki Windy, która wydarzyła się w Holandii w czasie dorocznej parady kwiatów Zundert. KLM jako pierwsza linia lotnicza wykorzystała wizerunek swojej „maskotki dla dzieci”, jako głównego bohatera filmów animowanych.

Bluey w serii filmów dla dzieci

W zeszłym roku, linia KLM wypuściła serię popularnych gadżetów z wizerunkiem Bluey, które czekają na dzieci na pokładzie zarówno w czasie lotów europejskich, jak i międzykontynentalnych. Na krótkich trasach europejskich, w tym Warszawa-Amsterdam dzieci powyżej 2 roku życia otrzymują okładkę na paszport oraz książeczkę z zadaniami i kolorowankami. Bluey jest obecny m.in. na smyczach do kluczy, kartach do gry, kredkach, kolorowankach, książkach, pojemnikach na posiłki, wózkach oraz akcesoriach przydatnych w podróży. Można go spotkać również w poczekalni dla dzieci (Junior Jet Lounge – Lounge 2) na lotnisku Schiphol w Amsterdamie. Ponadto w „systemie rozrywki pokładowej” dostępna jest bogata oferta programów dla najmłodszych (w tym od czerwca tego roku na lotach międzykontynentalnych również seria filmów „Bluey The Movie”). Dla urozmaicenia podróży na stronie www.klm.pl można zamówić (z odpowiednim wyprzedzeniem) także dodatkowe zestawy ulubionych dań np. hamburgery z frytkami, które zostaną podane w czasie lotu z Amsterdamu poza standardowymi posiłkami.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *