BLACK gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Marka napojów energetycznych BLACK przygotowała wyjątkową niespodziankę dla fanów Mike’a Tysona! Już teraz wielbiciele gwiazdora mogą wylicytować oryginalne rękawice bokserskie przekazane na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Specjalnie dla polskich fanów Mike Tyson podpisał aż 8 par rękawic, które marka BLACK przekazała Sztabowi Głównemu WOŚP oraz siedmiu sztabom regionalnym.

BLACK ENERGY DRINK współpracuje z Mikiem Tysonem już od ponad roku. Wyjątkowa osobowość, niekwestionowana legenda FoodCare_Rekawice_Mike_Tyson_WOSPsportu, najmłodszy zdobywca tytułu Mistrza Świata to człowiek, który nie pozostaje obojętny wobec losu potrzebujących. Z przyjemnością złożył autografy na oryginalnych rękawicach bokserskich, które BLACK ENERGY DRINK przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Są takie inicjatywy i idee, które wspieramy z ogromną przyjemnością. Do tego grona bez wątpienia należy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizowana przez Jurka Owsiaka z powodzeniem już od 21 lat! – mówi Wiesław Włodarski, Prezes FoodCare. – Mam nadzieję, że dzięki rękawicom ambasadora flagowej marki w naszym portfolio uda nam się dołożyć przysłowiową cegiełkę
do ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów, a jednocześnie sprawić ogromną radość miłośnikom sportu i fanom bosku
– dodaje Prezes FoodCare.

Para rękawic bokserskich z autografem Mike’a Tysona dostępna jest na specjalnej stronie aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pozostałe siedem par dostępnych będzie w licytacjach w Krakowie, Rzeszowie, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Łodzi i Poznaniu. Całkowity dochód z licytacji zasili konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem zbiera pieniądze na ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów. Zwycięzcy wszystkich ośmiu licytacji otrzymają także zapas napojów energetycznych BLACK ENERGY DRINK.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *