ASM GROUP: rozszerzenie współpracy z Electrolux Poland

ASM GROUP – lider w outsourcingu usług wsparcia sprzedaży – rozszerzył współpracę z jednym z kluczowych klientów, firmą Electrolux Poland. W okresie od 27 marca do 17 maja 2015 roku promotorzy marki obecni byli wybranych sklepach: Media Markt, Saturn oraz RTV EURO AGD na terenie całej Polski, gdzie doradzali klientom przy zakupie sprzętu AGD marki Electrolux. Zakres prac obejmował: promowanie produktów, zwiększenie sprzedaży, doradztwo i specjalistyczną pomoc w wyborze produktu oraz budowanie pozytywnego wizerunku marki.

asmgroup_kula„Electrolux Poland to jeden z klientów działu elektro ASM GROUP. W ramach naszej długoterminowej współpracy wspieraliśmy sprzedaż zarówno „małego”, jak i „dużego” sprzętu AGD dla marki Electrolux. Prowadziliśmy dla tego klienta szereg akcji sprzedażowych w różnych lokalizacjach w całej Polsce. Rozszerzenie współpracy z Electrolux Poland jest dla nas dowodem nie tylko najwyższej jakości świadczonych usług, ale również skuteczności naszych działań. W okresie wiosennym – od marca do maja 2015 roku nasi ambasadorzy obecni byli w wybranych sklepach oferujących sprzęt AGD, gdzie w weekendy prowadzili akcje promocyjne na rzecz „małego sprzętu” AGD marki Electrolux. Stałe umacnianie pozycji ASM GROUP na rodzimym rynku outsourcingu usług wsparcia sprzedaży stanowi podstawę dalszego rozwoju spółki” – mówi Patryk Górczyński, członek zarządu ds. handlowych w ASM GROUP SA.

W I kwartale 2015 roku sprzedaż sprzętu AGD w Polsce wzrosła w ujęciu rocznym o 12%. W pierwszych trzech miesiącach bieżącego roku po raz pierwszy sprzedano ponad milion sztuk sprzętu AGD – wiodącą pozycje w segmencie zajmują pralki[1].

Więcej informacji na: www.asmgroup.pl

—————————————————————————————-

[1] Na podstawie: http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/1193100.html

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *