Allegro wspiera aukcje i Finał WOŚP

po raz kolejny Allegro wspiera działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pomoc będzie skierowana do najmłodszych i najstarszych pacjentów polskich szpitali.
1Pod adresem www.aukcje.wosp.org.pl, gdzie działa internetowa platforma aukcyjna przygotowana dla WOŚP przez Allegro, można znaleźć setki przedmiotów podarowanych na rzecz WOŚP.
Także w tym roku nie zabraknie aukcji od osób znanych i lubianych, w tym aktorów, piosenkarzy, sportowców, modelek i blogerów. Ich przedmioty i filmy, w których opowiadają o swoich licytacjach można zobaczyć na stronie www.rzeczyodserca.pl. Do kupienia są już między innymi wizyta na planie „Tańca z gwiazdami” od Krzysztofa Ibisza, wspólny trening sportowy z Anną Dereszowską albo dzień spędzony ze znaną projektantką mody Gosią Baczyńską. A dla odważnych – trening z mistrzynią świata MMA Joanną Jędrzejczyk. Cały czas pojawiają się nowe filmy i aukcje, wszystkie dostępne są na: www.rzeczyodserca.pl.
– Przyzwyczailiśmy się już, że na aukcje WOŚP przekazywane są przedmioty niezwykłe, wyjątkowe, podarowane przez znane osoby. Ale gramy pod hasłem „Kup lub sprzedaj cokolwiek”, co oznacza, że każdy z nas może dołączyć się do akcji i wystawić swój przedmiot na sprzedaż. Całkowity dochód zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – mówi Krzysztof Śpiewek z Allegro, które od 16 lat organizuje charytatywne licytacje na rzecz WOŚP.
Allegro planuje uruchomienie jeszcze w grudniu wirtualnej puszki WOŚP w swojej aplikacji mobilnej. Będzie można w niej wesprzeć tegoroczny finał kwotą 5 zł, 10 zł, 15 zł, 50 zł i 100 zł. W podziękowaniu otrzymamy na skrzynkę mailową wirtualne serduszko WOŚP.
Internetowe licytacje przedmiotów to już tradycja finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowane są od szesnastu lat. Łącznie zebrano dzięki nim blisko 30 milionów złotych! W ubiegłym roku wystawiono prawie 94 tysiące aukcji, a wśród najdroższych przedmiotów znalazły się miedzy innymi wizyta w Belwederze i przejazd zabytkowym cadillakiem prezydenta RP (30 200 zł), popiersie Józefa Piłsudskiego (30 100 zł) oraz trening personalny z Ewą Chodakowską (21 500 zł).
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *