ADV Experience buduje wyspę sushi w centrum Warszawy

MeLikeSushi – to nowy projekt spółki Premium Food Restaurants, zarządzającej m.in. siecią restauracji 77Sushi.

Pierwszy, prototypowy punkt został przygotowany i zrealizowany przez firmę ADV Experience. Jest nim usytuowana w Warsaw Trade Tower specjalna, gastronomiczna wyspa.

Nowy projekt notowanej na rynku New Connect spółki Premium Food Restaurants został otwarty w Warszawie. MeLikeSushi – pod taką nazwą serwowane są dania, zyskującej na popularności, kuchni japońskiej, zarówno na miejscu, jak i na telefon do biur warszawskich firm. Spółka jest także m.in. właścicielem sieci 12 restauracji 77Sushi.

Wyspa sushi powstała w biurowcu Warsaw Trade Tower u zbiegu ulic Chłodnej i Towarowej. Firma wiąże z projektem duże nadzieje. Pierwszą lokalizację przygotowała w ramach pilotażu. MeLikeSushi oferuje gotowe i świeże zestawy sushi w pudełkach. Przygotowywane są każdego dnia, nie dłużej niż dwie godziny przed wydaniem.

Projekt MeLikeSushi został opracowany i wykonany przez ADV Experience, firmę specjalizującą się realizowaniu nietypowych przedsięwzięć reklamowych i brandingowych. Wykonuje ona projekty gotowych, kompleksowych rozwiązań architektonicznych.

 

– Wyspa MeLikeSushi należy do niestandardowych rozwiązań brandingowych, w których się specjalizujemy. Jednocześnie jest to przedsięwzięcie o tyle wyjątkowe, że m.in. od efektów naszej pracy w fazie pilotażowej zależy, czy restauracja osiągnie sukces, a tym samym czy będziemy mogli zrealizować więcej tego typu konstrukcji w przyszłości – powiedział Jakub Jabłoński, CEO w ADV Experience.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Wykop
  • Live
  • Twitter
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *